додому благоустрій До 31-го грудня перекриють рух під двоарочним залізничним мостом у Тернополі

До 31-го грудня перекриють рух під двоарочним залізничним мостом у Тернополі

598

До уваги тернополян і тернопільських водіїв. З 10 до 31 грудня перекриють рух під двоарочним залізничним мостом в районі транспортної розв'язки вулиць Збаразької, Крушельницької, Бродівської, Вояків дивізії Галичина та Галицької. Там розпочнуть розширяти дорогу. Замість однієї смуги в одному напрямку буде дві. Перекриватимуть дорогу почергово, спочатку зі сторони вулиці Богдана Хмельницького, далі – з Бродівської. На це потрібно майже мільйон гривень.

На вулиці Богдана Хмельницького і в районі шостого магазину переважно у час "пік", коли люди їдуть, або повертаються з роботи – великі затори. Розширення дороги під двоарочним залізничним мостом може цю проблему вирішити. А можливість для цього є, кажуть у відділі технагляду Тернопільської міськради. Зокрема, планують демонтувати стару водоканалівську трубу, яка вже давно в неробочому стані, а також звузити тротуар до одного метра, зараз його ширина 1 метр 80 сантиметрів. Арки під мостом для того аби не паралізувати рух по всьому місту, перекриватимуть почергово. Зокрема, з 10 грудня перекриють арку зі сторони вулиці Богдана Хмельницького. Для того, аби потрапити на масив Сонячний, водії змушені будуть змінити звичний рух.

– Якщо водії рухаються з вулиці Крушельницької, або від залізничного вокзалу по вулиці Богдана Хмельницького вони повинні будуть їхати по вулиці Чехова на вулицю За рудкою з виїздом на вулицю Бродівську, а дальше по маршруту, – розповів головний інженер відділу технічного нагляду міськради Тернополя Ярослав Копча.

Після того як роботи з розширення дороги під мостом зі сторони вулиці Богдана Хмельницького завершать, візьмуться за арку зі сторони вулиці Бродівської. Водіям, які їхатимуть в центр, потрібно буде з Бродівської повернути на вулицю За Рудкою, далі – на Чехова і виїхати на Соломії Крушельницької. Кому ж буде потрібно до залізничного вокзалу, можна буде проїхати вулицею Вояків дивізії Галичина з виїздом на шляхопровід через залізничну колію по вулиці Руській, через так званий політехнічний міст, далі повернути на вулицю Богдана Хмельницького.

– На період виконання робіт з розширення арки зі сторони вулиці Бродівської на шляхопроводі через залізничну коліюзі сторони вулиці Дивізії вояків Галичина буде демонтовано знак "Рух заборонено". Тобто, водії зможуть безперешкодно рухатись по вулиці Дивізії вояків Галичини, повертати на політехнічний міст і заїжджати на Богдана Хмельницького, – каже Ярослав Копча.

Зміниться на період з 10 до 31 грудня і рух громадського транспорту. Роботи з розширення дороги під двоарочним мостом планують завершити до Нового року, кажуть у відділі технічного нагляду місьради Тернополя.