додому духовність До 22 березня з 14 до 19 год. на Театральному майдані збирають...

До 22 березня з 14 до 19 год. на Театральному майдані збирають речі для дитячих будинків

258

Долучитись до проекту "Місто милосердя" просять тернополян активісти громадської організації "Мій шлях". До двадцять другого березня на Театральному майдані Тернополя збиратимуть речі для дитячих будинків міста та області. Організатори будуть раді будь-яким речам, проте найбільше закликають приносити дитячий одяг, підгузки, засоби гігієни та іграшки.

До 22 березня з 14 до 19 години на Театральному майдані міста активісти громадської органації "Мій шлях" прийматимуть речі. Зібране роздадуть вихованцям дитячих будинків та притулків.   

Наталя Лесків, активіст молодіжної громадської організації "Мій шлях": "Зараз це тільки 3 будинки – Почаївський психоневрологічний інтернат, Тернопільський в Петриках, та комунальний дитячий будинок "Малятко". Це будинки, які зараз пішли на співпрацю, але це не остаточна їх кількість, і зараз, коли відбувається збір речей, тернополяни зможуть приходити і приносити речі з 19 до 22 березня включно, ми з 14 до 19 години будемо тут".

Такі акції не є разовими, вже у квітні в рамках проекту "Місто милосердя" у дитячих будинках та притулках волонтери ставитимуть різні казкові постановки.

Наталя Леськів, активіст молодіжної громадської організації "Мій шлях": "Березневий проект, він закігчується 22 березня, закінчуємо збір речей, а вже в квітні ми пропонуватимемо дитячим будинкам прийти до них із казковою постановкою. На травень у нас запланований марафон "Біг заради життя". Про це все буде повідомлено на офіційній сторінці проекту "Місто милосердя", на сторінці в контакті і на сайті молодіжної організації May wey.te.ua".

Приносити можна і одяг для дорослих, розповідає Наталя Леськів, бо кількість інтернатів та притулків, яким прагнуть допомогти, планують збільшувати.