додому благоустрій До 20 серпня планують завершити реконструкцію скверу на вул. Миру у Тернополі

До 20 серпня планують завершити реконструкцію скверу на вул. Миру у Тернополі

495

Відремонтовані вулиці, відреставровані фонтани та оновлені сквери. Вже до кінця літа Тернопіль отримає нове обличчя. Будівельні роботи киплять одночасно в різних частинах міста. Одна з гарячих точок – сквер на вулиці Миру, що на Масиві "Дружба". Його планують завершити до 20 серпня. А вже завтра комунальники візьмуться і за реконструкцію двоаркового залізничного моста, що поблизу так званого "шостого" магазину, тому водіям доведеться об'їжджати це місце.

Сквер на вулиці Миру – місце людне, особливо під час навчального року, бо ж веде до одного з тернопільських університетів з однієї сторони, а іншою межує з парком "Топільче. От доріжки і не витримали навантаження.

Ярослав РОМАНОВ, виконроб: "Територія в аварійному стані знаходилась, вирви, великі вибоїни були".

Але це було до того, як за нього взялись будівельники. Ще трохи, кажуть, і ям на цих пішохідних доріжках не знайдеш. Міняють все грунтовно.

Ярослав РОМАНОВ, виконроб: "Повністю виконується замощення пішохідних доріжок і озеленення… Озелененя – це внесення родючого слою і посів всіх газонних трав".

Завершити планують до 20 серпня. На все витратять 930 тисяч гривень. Проте це лише перша черга робіт, яка охоплює половину скверу. Чи візьмуться за решту цьогоріч – залежить від грошей. Бо крім цього скверу в місті ремонти киплять. У планах – велика пішохідна доріжка від  «Орнави» до вулиці Карпенка. Її облаштують до кінця року. Ремонт набережної Тернопільського ставу планують завершити до 10 серпня. А вже від середи, 31 липня, комунальники візьмуться за довгоочікувану реконструкцію двоаркового залізничного моста поблизу так званого "шостого магазину". Ремонтуватимуть почергово, але водіям все ж доведеться об'їжджати це місце. Для цього, власне, і вівдремонтували заздалегідь вулиці За Рудкою, Галицьку та провулок Галицький.