додому благоустрій До 15 вересня проїзд вул. Симоненка через її капремонт буде закритий

До 15 вересня проїзд вул. Симоненка через її капремонт буде закритий

426

Сьогодні там почали довгоочікуваний капітальний ремонт проїжджої частини, який планують завершити до 15 вересня. За цей час хочуть зробити значну реконструкцію.

Як і планували, 2 серпня почали капітальний ремонт вулиці Симоненка. На оновлення цієї вулиці із бюджету міста виділено 6 мільйонів гривень. Тут передбачається значно більше роботи, як просто встелення нового асфальту.

Сергій Надал, міський голова Тернополя: "Встановлення нових опор, встановлення нового освітлення, заміна мереж, заміна стоків, каналізацій, тобто все, що передбачають капітальні роботи".

При цьому це буде не просто капітальний ремонт, але й часткова реконструкція вулиці. Ширина проїжджої частини із семи метрів зросте тут до десяти метрів п'ятдесяти сантиметрів.

Владислав Стемковський, заступник міського голови Тернополя: "Проектом передбачені заїзні кишені для громадського транспорту на зупинках. Знову-таки радіус повороту зі сторони Симоненка-Морозенка буде відповідний разіус, який дозволятиме тролейбусу здійснювати поворот, тому що знову ж таки громадський транспорт, який тут ходив, не було проектом передбачено, що буде таке навантаження. Ті ж самі радіуси, ті самі навантаження на вісь і на саме полотно. Тому тут буде розширення за рахунок зеленої зони. Буде зміцнено дорожнє полотно, будуть покладені нижній і верхній шар асфальту".

Капітальний ремонт вулиці Симоненка сподіваються завершити до 15 вересня, якщо не буде затримок із фінансування та обійдеться без сюрпризів погоди, каже міський голова Тернополя. На увесь цей час рух автотранспорту вулицею Симоненка перекрили.

Сергій Надал, міський голова Тернополя: "Сьогодні робиться перекриття вулиці, обезточення мережі, демонтаж опор і починаючи з сьогоднішнього дня в щоденному режимі будуть проходити постійні роботи. Я хочу ще раз попросити вибачення в тернополян за незручності на цей час, тому що ми будем вимушені змінити напрямок руху громадського транспорту, напрямок руху транспорту взагалі, оскільки дорога буде перекрита на весь період проведення робіт. На сайті Тернопільської міської ради розміщена інформація про зміну напрямку руху, крім того ми дамо її в засоби масової інвормації для того щоб тернополяни орієнтувалися як іде зміна руху. Крім того попередження про об'їзди і зміну руху будуть стояти на в'їзді з одного і з другого боків. Громадський транспорт – автобуси тролейбуси попереджені, вони схему руху знають, схема руху узгоджена з ними, з Державтоінспекцією, вибрана оптимальна така, яка може найбільш задовільняти потреби мешканців".