![vlcsnap-2022-01-28-12h50m50s071](https://tv4.te.ua/wp-content/uploads/2022/01/vlcsnap-2022-01-28-12h50m50s071-640x360.jpg)
До 15 лютого у Тернополі працюватимуть робочі групи, які обстежують як опалюють міські багатоповерхівки. Вони вже перевірили понад сімсот будинків. За результатами перевірок, обіцяють у міськраді, проведуть перерахунок оплати за тепло.
До 15 лютого у Тернополі працюватимуть робочі групи, які обстежують як опалюють міські багатоповерхівки. Вони вже перевірили понад сімсот будинків. За результатами перевірок, обіцяють у міськраді, проведуть перерахунок оплати за тепло.