Головна культура Дмитро Лазуткін презентував у Тернополі свою збірку під назвою “Червона книга”

Дмитро Лазуткін презентував у Тернополі свою збірку під назвою “Червона книга”

406

vlcsnap-2016-02-24-15h50m43s011Дмитро Лазуткін — український поет та журналіст – презентував у Тернополі свою нову збірку під назвою “Червона книга”. Автор називає її балансом війни та кохання – бо увійшли до неї вірші саме такої тематики.

Український поет Дмитро Лазуткін презентував у Тернополі збірку поезії під назвою “Червона книга”. Захід відбувся у рамках проекту «Мережа», організатором якого є Міжнародна літературна корпорація MERIDIAN CZERNOWITZ.

– Для мене Тернопіль – це приємне і важливе місце, місто, де є фантастичне озеро і хороша позитивна енергія. Можна її тут набиратися і напуватися нею. Я повертаюся в Київ завжди оновленим, на кілька днів молодшим,  – розповідає поет Дмитро Лазуткін.

У збірці, каже автор – зміни, які відбулися з українцями за час від Революції Гідності, початку війни на сході і дотепер. Перший розділ “Червоної книги” – вірші, які стосуються військової тематики. Вони з’явились після волонтерських поїздок Дмитра на Схід, а проїхав він від крайньої точки Луганщини і до Маріуполя, та історії, почуті від бійців. Інша частина – ліричні вірші. Тож презентована у Тернополі книга, каже сам автор, це баланс війни та кохання.


– Дуже велику кількість людей насправді героїчних, можливо, найкращих, вже не повернеш. Ці емоції, які супроводжували це все, і гордіість за свою країну, і розпач від втрат – всі ці емоції якось в цю книгу увійшли, – говорить Дмитро Лазуткін.

Є в “Червоній книзі” вірші, які йому самому, зізнається Дмитро Лазуткін, читати дуже важко. Серед них – “Реквієм”.

– Він присвячений подіям, які відбулись в Луганському аеропорті, коли збили український літак ІЛ, в якому загинуло 49 українських військових мобілізованих. Хтось віддав наказ їм туди летіти, хтось їх збив, – каже Дмитро Лазуткін.

Коментарі

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here