додому Новини Для вихованців Центру соціальної реабілітації дітей-інвалідів презентували виставу

Для вихованців Центру соціальної реабілітації дітей-інвалідів презентували виставу

1001

Найулюбленіше свято всіх дітей – День святого Миколая – уже пройшло. Проте для вихованців Центру соціальної реабілітації дітей-інвалідів святкування продовжилось. Для них в українській гімназії імені Івана Франка підготували виставу, аби більше розповісти про покровителя дітей.

Хоч день святого Миколая уже позаду, проте для вихованців Центру соціальної реабілітації дітей-інвалідів свято продовжується. Для них підготували виставу з казковими героями. У ній дітки змогли побачити, що святий Миколай може оздоровити, як духовно, так і тілесно. Підготували дійство учасники тернопільського театру “Богослов” з церкви святого апостола і євангеліста Івана Богослова.

-Свято Миколая – це таке свято, яке діти чекають цілий рік, можливо, одне з найбільш очікуваніших свят в цілому році. Ми хочемо підтримати в дітях віру в краще, віру у свято, дати дітям свято, – каже директор КЗ «Центр соціальної реабілітації дітей-інвалідів» ТАРАС КУЦЕНКО. 

Працівники центру реабілітації теж зіграли у такому дійстві. Пані Віталія навіть приміряла на себе роль помічника Миколая. Тож для всіх вона стала пані у червоному жупані.

 

-Наш центр соціальної реабілітації вже вкотре традиційно на Миколая проводить такий захід. Тобто до наших діток приходить святий Миколай і разом нашими дітками, які мають особливі потреби допомагає їм розкритися, допомагає їм порадіти свято, бо вони старанного готувалися. Вони і віршики вивчили, і хороводи, і пісеньки, і рухи повторювати один за одним. Інколи дуже непросто, але ми так заохочені тим, що вони можуть себе розкрити і в тому світі показати себе більше як особистість, розповідає заступник директора КЗ «Центр соціальної реабілітації дітей-інвалідів» ВІТАЛІЯ МУШІЙ.