додому Новини Для виготовлення протезів воїнам АТО Тернопіль зібрав 950 кілограмів пластикових кришок

Для виготовлення протезів воїнам АТО Тернопіль зібрав 950 кілограмів пластикових кришок

777

vlcsnap-2016-01-28-17h33m43s439Для виготовлення протезів воїнам АТО Тернопіль зібрав 950 кілограмів пластикових кришок. Акція “Добро жменями” стартувала у Тернополі ще з вересня минулого року. З того часу вже тричі відправляли мішків з пластиковими кришками. Востаннє у середу, 27 січня, майже 300 кілограмів. Пластикові кришки відправляють на переробку до Львова. Виручені гроші йдуть у благодійний фонд “ОВЕС”, який вже безпосередньо передає гроші на виготовлення протезів. Вартість протезів залежить від призначення та функціональності. Від 15 тисяч гривень до одного мільйона.

З вересня 2015 року тернополяни почали збирати пластикові кришки для переробки на протези бійцям АТО. Наразі зібрали уже 950 кілограмів. Основними пунктами прийому пластикових кришок у Тернополі є Логістичний ценр допомоги воїнам АТО, що знаходиться на вулиці Збаразька, 16, гуртовня «Галант», а також корпуси медичного та економічного університетів міста. Активно до акції долучаються школи, організації та заклади харчування.

– Я навіть не очікувала такого фідбеку від тернополян. Як читають, що є така акція – знаходять мої контакти і самостійно телефонують. Питають, де є пункти, як вони можуть допомогти і який ще пластик підходить. Дуже багато бажаючих. Навіть є люди, які кажуть, що мають використаний протез, може він якось може допомогти у майбутньому, – говорить координатор проекту “Добро жменями” у Тернополі Вікторія Микитюк.

Акція “Добро жменями” у Тернополі продовжується. Охочі долучитися чи дізнатися більше інформації, можуть звертатися за телефоном 067-114-74-80.