додому АТО Для волонтерів і бійців учні Тернопільської ЗОШ №16 приготували солодкі подарунки та...

Для волонтерів і бійців учні Тернопільської ЗОШ №16 приготували солодкі подарунки та українську символіку

529

symvolikaНа передовій бійцям АТО навіть найдрібніші подарунки від дітей не менш дорогі й важливі, аніж їжа, теплі речі чи засоби захисту, кажуть тернопільські автомайданівці, які возять волонтерську допомогу українським воякам у зону бойових дій. Сьогодні “Автомайдан Тернопіль” побував у 16-й школі. Там для волонтерів і бійців учні приготували солодкі подарунки та українську символіку, зроблену власноруч.

Волонтерів автомайдану учні 16-ї школи зустріли тепло, з піснею, вдячністю і купою запитань, про те, як воно там – на Сході. Відповіді слухали із захопленням, яке підробити важко.

Волонтерам “Автомайдану Тернопіль” від себе учні подарували синьо-жовті та червоно-чорні браслети-обереги, які робили власноруч. Такі ж подарунки через автомайданівців від дітей отримають українські бійці у зоні АТО. Крім цього воякам приготували солодкі подарунки.

– Ще ми приготували прапор України з нашими побажаннями і написали, щоби вони причепили його до свого танка або для укриття, і завжди дивились на нього і мали хороший бойовий дух, – говорить учень 8-Б класу Тернопільсбкої ЗОШ №16 Олег Стасишин.

Волонтери “Автомайдану Тернопіль”, які особисто возять допомогу атовцям на Схід, пообіцяли, що дитячі подарунки і слова підтримки обов’язково дістануться гідним адресатам.