Головна Новини Для тернопільської молоді організовують поїздку на молодіжно-патріотичний фестиваль “Зашків”

Для тернопільської молоді організовують поїздку на молодіжно-патріотичний фестиваль “Зашків”

640

vlcsnap-2016-06-09-19h34m13s263З нагоди 125-ї річниці з Дня народження видатного діяча українського національно-визвольного руху, командира Січових Стрільців, полковника Євгена Коновальця, відділ сім’ї та молоді Тернопільської ОДА організовує поїздку в село Зашків Львівської області – на батьківщину провідного борця за незалежність України. В планах – не лише побувати на молодіжно-патріотичному фестивалі “Зашків”, а й відвідати історико-меморіальний музей.

Цьогоріч 14 червня виповнюється 125 років з дня народження видатного діяча українського національно-визвольного руху, командира Січових Стрільців, полковника Євгена Коновальця. У Тернополі з нагоди цього свята пройде ряд подій.

Однією із таких буде поїздка молоді та ветеранів УПА на батьківщину Євгена Коновальця у село Зашків Львівської області. Уже кілька років поспіль там проходить молодіжно-патріотичний фестиваль з одноіменною назвою. Поїздка безкоштовна. Її учасники відвідають музей і послухають концерт, після чого автобус повернеться у Тернопіль.

Охочі залишитися на фестивалі зможуть розкласти намет і продовжувати веселитися. Такий захід відділ сім’ї та молоді Тернопільської облдержадміністрації організовує з метою привернення уваги молоді до нашої історії.


– Ми подали оголошення, бажаючі зголошуються, але автобус тільки один. Кількість місць обмежена і ми приймаємо заявки до 10 числа до 12 години, – говорить начальник відділу сім’ї та молоді Тернопільської облдержадміністрації Ігор Чорний.

Подати заявку можна за телефоном 52-31-84. Кількість учасників поїздки обмежена – 25 людей. Ще одним заходом, приуроченим до 125-річчя з дня народження Євгена Коновальця, є військово-польові збори, що будуть проходити у селі Біла. Там охочі зможуть навчитися користуватися зброєю. Інструктаж проведуть воїни АТО та Афганської війни.

Коментарі

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here