додому Новини Для “Дирижабля Джоуля” провели екскурсію на телеканалі TV-4

Для “Дирижабля Джоуля” провели екскурсію на телеканалі TV-4

678

Російська агресія об’єднала українців за кордонами Батьківщини. На цій хвилі, зокрема у США, виникло кілька волонтерських організацій, які надавали й продовжують надавати допомогу Україні. Окрім щойно утворених, підтримують земляків й організації, що працюють вже багато років. Злучений український американський допомоговий комітет почав допомагати українцям ще у 1944 році і з того часу не зупиняється. Зараз благодійники зосереджують свою роботу на підтримці внутрішньо переміщених дітей, а також – дітей військовослужбовців. Зокрема, небайдужі долучаються до фінансування різноманітних таборів. Один із таких, прямісінько із Бережан приїхав на екскурсію телеканалом TV-4. Наші телевізійники познайомили дітей з роботою ведучих, журналістів, операторів та режисерів монтажерів. Кажуть, сподобалось.

На TV-4 екскурсія. Цього разу телеканал приймав гостей із Бережан. Це учасники табору “Дирижабль Джоуля”. На екскурсії наші телевізійники познайомили дітей з роботою телеведучих, журналістів, операторів та режисерів монтажу.

Учасниками бережанського дитячого табору “Дирижабль Джоуля” є внутрішньо переміщені діти, діти військовослужбовців, а також ті, які живуть поблизу табору. Фінансується спільнота благодійниками із Злученого українського американського допомогового комітету, представники якого опікуються українцями ще з 1944 року.

Відвідати екскурсію телеканалом TV-4 може кожен охочий. Щоб забронювати день та годину вам потрібно всього лише написати у соціальні мережі телеканалу.