Головна Новини Для допомоги Богданові Кіндієві місцеві волонтери організовують аукціон побачень

Для допомоги Богданові Кіндієві місцеві волонтери організовують аукціон побачень

463

vlcsnap-2016-05-30-19h00m21s268Для допомоги Богданові Кіндієві гуртуються і інші місцеві волонтери. Зокрема, у нашому місті планують провести благодійний аукціон побачень, а виручені кошти передати на лікування волонтера. Ідея аукціону – дизайнерки та волонтерки Оксани Бачинської. Вона закликає тернополян долучитись до доброї справи.

– Люди можуть купити побачення з відомою людиною, а ці гроші підуть на лікування Богдана Кіндія, який зараз потребує допомоги. Це людина, волонтер, яка допомагала іншим, а на даний момент потрібна допомога йому, – розповідає волонтер, дизайнер Оксана Бачинська.

Першою до участі в аукціоні побачень зголосилась сама Оксана Бачинська, вона – лот номер один. Також можна купити побачення із активістом Ігорем Василівом та письменницею Іриною Мацко. Мінімальна сума побачення – 300 гривень, торгуватись та піднімати ставки можна на сторінках Лілі Мусіхіної та самої Оксани Бачинської.

– Я запрошую тернополян зголошуватись, приймати участь, купляти побачення з відомими людьми, адже цим самим ви зможете допомогти вилікувати волонтера, – каже Оксана Бачинська.

Коментарі

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here