додому Новини Для самореалізації та розвитку молоді, Тернопільська міська рада ухвалила нову програму

Для самореалізації та розвитку молоді, Тернопільська міська рада ухвалила нову програму

757

На черговому засідання сесії Тернопільської міської ради депутатами прийнято та затверджено Програму Молодь на 2024-2026 роки.

Метою Програми є створення можливостей для самореалізації та всебічного розвитку кожної молодої людини, що проживає у Тернопільській міській територіальні громаді, реалізації інноваційного потенціалу молоді у всіх сферах суспільного життя, формування її громадянської позиції та національно-патріотичної свідомості, активного залучення до суспільно-громадського життя громади, з урахуванням вікових, індивідуальних, соціальних, творчих, інтелектуальних потреб та запитів шляхом підтримки та розвитку пріоритетних напрямків та актуальних для молоді форм та форматів роботи.

Програма спрямована на виконання таких цілей та завдань:

  • створення та належне утримання рекреаційних зон, громадських просторів та архітектурних пам’яток
  • підвищення ролі громадськості та активної молоді у житті громади
  • розвиток міжнародного співробітництва
  • розвиток та популяризація вітчизняної культурної спадщини тощо.

Програма виконується в один етап протягом 2024-2026 років.

Щорічне фінансування заходів даної Програми здійснюється в межах коштів передбачених бюджетом громади на відповідні роки.

Управління сім’ї, молодіжної політики та захисту дітей Тернопільської міської ради є відповідальним виконавцем заходів Програми.

До слова, завдяки розвитку молодіжної політики в рамках статусу «Тернопіль – Молодіжна столиця України» організовано Всеукраїнський форум Молодіжної столиці України «МолоДійТЕ». За результатами опитування про індекс благополуччя молоді Тернопіль посідав перші місця у благополуччі молоді: 2020 рік – 074, 2022 рік – 0.75.