Головна Новини Дівчата-студентки нагадали водіям про обмеження швидкості руху

Дівчата-студентки нагадали водіям про обмеження швидкості руху

486

vlcsnap-2015-06-05-10h32m34s47Студентки із дорожніми знаками вийшли на вулиці Тернополя. У такий спосіб вони закликали водіїв зменшувати швидкість своїх автівок перед пішоходними переходами.

Тернопільські студентки-волонтерки стали у ряд перед пішоходним переходом на масиві Дружба. У руках – дорожні знаки, на них число сорок. Це максимальна швидкість, із якою автомобілісти повинні наближатись до пішоходного переходу.

– Я тримаю знак для того, щоб машини бачили, з якою швидкістю потрібно рухатись по місту. Для того, щоб зменшити кількість аварій і врятувати людське життя, – розповідає студентка ТНПУ ім. В. Гнатюка Вікторія Музичук.

Цей перехід – один із тих, на яких у Тернополі найчастіше трапляються аварії. Тому тернопільські активісти громадської організації “Самопоміч” у рамках програми “Безпечне місто” вирішили провести таку акцію, аби привернути увагу водіїв до дотримання правил переїзду пішоходного переходу та обмеження швидкості.


– Це тут ділянка, на Злуки, на Тарнавського. На всі ці ділянки ми йдем з цією акціює для того, щоб водії, звертаючи увагу на дівчат, звертали увагу на знак. І, можливо, потім, як вони будуть проїжджати цю ділянку, коли вже не буде дівчат, і будуть згадувати, що тут стояли дівчата і був знак 40, треба їхати 40.  Мені теж сподобалась реакція водіїв. Від зацікавленої і до захопленої. Тобто, нема негативу, – каже координатор об’єднання “Самопоміч” по програмі “Безпечне місто”, перевізник Андрій Намака.

Таку акцію провели ще у кількох мікрорайонах міста.

Коментарі

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here