додому Новини Дюбелі: різновиди та особливості застосування сполучних елементів

Дюбелі: різновиди та особливості застосування сполучних елементів

630

Система кріплення в багатьох випадках передбачає наявність дюбеля, за допомогою якого вдасться щось повісити, з’єднати або безпечно змонтувати та встановити. Виробники пропонують різні варіанти виконання дюбелів, тому завжди можна зробити вибір на користь конкретного варіанта та забезпечити надійні умови його застосування.

Перш ніж вибрати з’єднання потрібно зрозуміти, що необхідно кріпити, до чого саме виконується кріплення, а також що саме потрібно – швидке встановлення та монтаж або довговічність та надійність. Усі дюбелі вдало розділені на категорії в залежності від своєї структури та компонування, а також того, що саме потрібно кріпити та з’єднувати.

Різновиди дюбелів

Вибір кріпильних елементів безпосередньо залежить від основи. За цією класифікацією дюбелі слід розділити на такі категорії:

  • розпірні (застосовуються виключно для повнотілих матеріалів);
  • дюбель-метелик (кріпильний елемент гіпсокартону до цегляної стіни);
  • розпірні універсальні (при використанні отворів розкривається як метелик, а у повнотілих матеріалах застосовується як розпірний елемент);
  • багатосторонні (кріпильний елемент легких конструкцій до повнотілих або пустотілих стін);
  • тарілчасті (монтаж теплоізоляційних матеріалів);
  • телескопічні тарілчасті (монтаж м’якої покрівлі, при цьому проколювання гідроізоляції виключено).

Додатково є спеціальні дюбелі для кріплення чогось до гіпсокартону, пінобетону, а також пружинні кріплення, щоб монтувати елементи з пустотами.

Так званий дюбель-цвях є одним із найпростіших і практичних. Для його монтажу потрібний лише молоток. Якщо порівнювати з іншими аналогами, то це кріплення монтується вдвічі швидше. При цьому важливо дотримуватися вимог і правил виробника, а також дотримуватися технологічного процесу.

Де придбати дюбелі?

Великий вибір елементів кріплення представлений в інтернет-магазині «Leroy Merlin Україна», де також є інші будівельні матеріали, аксесуари, інструменти і навіть побутова техніка будь-якого виду. Кожен дюбель має детальний опис, актуальну вартість та навіть фотографії.

За бажання можна оформити замовлення на кілька сотень одиниць, отримуючи додаткові знижки за програмою лояльності. Система фільтрів дозволяє заздалегідь вибрати вид шурупа, стрижень, покриття, матеріал та багато іншого. Якщо виникнуть складності у самостійному виборі, тоді менеджери магазину дадуть свої рекомендації та поради.

Стаття розміщена на правах реклами.