![C345CA9E-26FC-47DB-B888-3242DB18BFA0](https://tv4.te.ua/wp-content/uploads/2023/01/C345CA9E-26FC-47DB-B888-3242DB18BFA0-640x348.jpeg)
Дітям необхідно мати такий куточок, де вони почуватимуться затишно й у безпеці. Саме тому у Тернопільській класичній гімназії облаштували “Безпечний простір” для дітей в межах проєкту благодійного фонду “Карітас”. У такому осередку для дітей, а також їхніх батьків і вчителів проводитимуть тренінги й майстер-класи, аби допомогти людям сформувати психоемоційну стійкість. Більше про те, як працюватимуть “безпечні простори” і скільки їх облаштують на Тернопільщині, дивіться далі у нашому сюжеті.