додому Головні Діти загиблих та зниклих безвісти військових відправились до Америки на відпочинок

Діти загиблих та зниклих безвісти військових відправились до Америки на відпочинок

741
Із Тернополя до Америки. 14 дітей загибих та зниклих безвісти захисників сьогодні відправились до Америки. Для родин ця поїздка повністю безоплатна. Організатори кажуть, для них честь служити дітям полеглих героїв там само, як це робили їхні батьки для нашої країни. Що ж чекатиме на хлопців та дівчат у Штатах – знає Христина Черешнюк.
Зоя, її старша донька Ліза та семирічний син із Херсона. У Тернополі вони проживають уже рік. Для Зої це особливо складний період, адже виховує двох дітей вона самотужки.

Зоя Бойко, дружина загиблого захисника України, розповідає: “14 серпня чоловік пішов служити і 28 листопада 2022 року він загинув”.

У сім’ї своєму горю дають раду самі: читають психологічну літературу, постійно розмовляють одне з одним. Аби діти відволікались, Зоя також намагається залучати їх до міських активностей, гуртків. Тож можливості безкоштовно відправити доньку відпочити до Америки – зраділа.

Із Тернополя до Америки, окрім Лізи, також відправились 13 дітей загибих та зниклих безвісти захисників. Для родин ця поїздка повністю безкоштовна. Організовують такі поїздки для дітей героїв не вперше.

Христина Білінська, керівниця управління сім’ї, молодіжної політики та захисту дітей молоді і спорту ТМР, каже: “Цього року доволі активне було літо для наших діток героїв. Вони були і в Швеції, і в Польщі. Різні діти були в різних куточках нашого світу. Все, аби вони могли оздоровитися і трішечки переключитися”.

Масштабний благодійний проєкт має назву “Єднаємось навколо дітей України”. Місцевий благодійний фонд “Світло Реформації” спільно із Тернопільською міською радою та Радою Євангельських Протестантських Церков Тернополя в координації з американським партнером Together Ministry – організували для дітей місячну поїздку у США, місто Єфрат, штат Пенсильванія.

За словами керівників проекту “Єднаємось навколо дітей України”, такі соціальні та духовні реабілітації для дітей захисників України вони планують організовувати у майбутньому частіше.