![Тернопільська обласна лікарня](https://tv4.te.ua/wp-content/uploads/2018/07/vlcsnap-error995.jpg)
Літні канікули вже розпочалися, а разом з ними і травми серед дітей. У Тернопільську обласну дитячу лікарню щодня потрапляють діти з різними травмуваннями. Аби уникнути таких випадків, лікарі наполегливо радять батькам пильнувати дітей.
Літні канікули вже розпочалися, а разом з ними і травми серед дітей. У Тернопільську обласну дитячу лікарню щодня потрапляють діти з різними травмуваннями. Аби уникнути таких випадків, лікарі наполегливо радять батькам пильнувати дітей.