Головна суспільство Діти з особливими потребами намалювали свій світ

Діти з особливими потребами намалювали свій світ

339

"Я малюю світ" – виставка дитячих малюнків під такою назвою діє у міському центрі соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді. Проте серед інших виставок ця відрізняється, стверджують організатори. Малюнки створювали діти з особливими потребами, які за станом здоров'я не відвідують навчальні заклади.

Намальовані безмежною любов'ю, де неймовірні старання закладені у кожну лінію – цими роботами пишається увесь колектив центру соціальних служб і запрошують переглянути тернополян.

На виставці "Я малюю світ" представлено 30 малюнків. За кожним стоїть доля дитини, з її болями та емоціями. У них не тільки особливі фізичні потреби, кажуть у центрі соціальних служб. У цих дітей також особливий погляд на світ і велика потреба самовираження.

Тетяна Горбоніс, директор Тернопільського міського центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді:

"В основному вони можуть виразити всі свої емоції, на скільки це можливо, в кольорах, в малюнку, в лінії. І якраз буде зафіксована та мить, яка для дитини була дорогою. Та мить, в якій вона перебувала".

Не всі роботи діти малювали самостійно. Помітно, допомагали їм і батьки. Але від того старання у дитячих малюнках немало. Хвороба не стала на заваді і дитячі руки та фантазія створили свої, неповторні шедеври. Директор центру соціальних служб каже, переможців визначати не будуть – ними стали усі учасники виставки. А завдяки сприянню благодійного фонду "З любов'ю та милосердям" отримають дипломи та подарунки.

Тетяна Горбоніс, директор Тернопільського міського центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді: "Я дуже вдячна благодійному фонду родини Шинке. За те, що вони виступили основними спонсорами даного соціального проекту і основними ініціаторами. Вони всім учасникам, сказали що переможцями є всі діти, і для них придбали дуже гарні подаруночки".

Виставка "Я малюю світ" постійно діятиме у стінах міського центру соціальних служб.  Тож працівники закликають усіх батьків, які виховують дітей з особливими потребами, приносити дитячі роботи. Знаходиться центр на вулиці Медова, 3.

 

Коментарі

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here