Головна Новини Діти, яким збирали гроші у проекті “Життя без меж”, поїхали на професійну...

Діти, яким збирали гроші у проекті “Життя без меж”, поїхали на професійну реабілітацію

783

Їм вдалось це зробити. Проект “Життя без меж” завершився. Його учасники організували збір грошей задля чотирьох дітей з інвалідністю. 44 025 гривень – таку суму вдалось зібрати, аби Макар, Аня, Антон та Богдана поїхали на професійну реабілітацію.

Її власна історія спонукала розповісти про це іншим та допомогти тим, хто теж цього потребує. Олена Коваль – громадська активістка та, насамперед, мама. Жінка виховує 4-річного сина з важкою формою інвалідності. Разом з Олександром Хомою два місяці тому вони розпочали проект “Життя без меж”.

– Усі, хто хотів долучитися знімали якесь коротке відео, або фото, і викладали його в мережі фейсбук, як вони біжать. Також вони зазначали певний хештег і жертвували певну суму на рахунок нашого проекту, – розповідає співорганізатор проекту “Життя без меж” Олександр Хома.

Зібрати 44 тисячі 25 гривень – таку ціль поставили організатори задля чотирьох дітей з інвалідністю. Макар, Аня, Богдан та Антон – діти, які самостійно не ходять, тому щодня їм разом з батьками доводиться долати труднощі.

– Насправді нам дуже важко просто вийти в місто, прогулятися чи піти полікувати в заклад комунального типу. Тому що в нас опірність до вірусних захворювань ніяка, і ми можемо сьогодні піти, а завтра вже точно туда не повернемося, бо ми вже набралися цілий вінок хвороб, – розповідає мама учасників проекту “Життя без меж” Оксана Гусарук.

В рамках проекту “Життя без меж” не лише долучитися бігом мали змогу тернополяни, але й стати учасником благодійного аукціону.

Окрім грошей на реабілітацію, діти отримали ще і подарунки.

Коментарі

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here