Головна Новини Діти учасників АТО та загиблих на Сході отримали подарунки від української молоді...

Діти учасників АТО та загиблих на Сході отримали подарунки від української молоді діаспори

596

vlcsnap-2015-12-21-16h15m17s840“Теплом зігріємо серця”, акція з такою назвою відбулась у Тернополі.  Понад сотня дітей  учасників АТО та загиблих на Сході отримали подарунки, які зібрала українська молодь діаспори. Крім дітей з сімей військових, гостинці отримають й діти з родин вимушених переселенців.

Чоловік Юлії вже рік служить на Сході. У сім”ї четверо дітей, вони сумують за татом, а подарункам від української діаспори зраділи.

– Вони знають, що тато там захищає Україну, але здзвонюємося.

– Скучаєте.

– Так дуже.

Понад сотню подарунків передали представники діаспори із організації Спілка Української Молоді для дітей бійців з Тернопільщини, які зараз перебувають у зоні АТО, переселенців та для дітей загиблих бійців. Загалом, українці з Америки передали у різні регіони України понад півтори тисячі пакунків із одягом, взуттям, шкільним приладдям та солодощами.

– Сумівці з Великої Британії, Америки, Канади, Бельгії і Німеччини передали в Україну понад 1500 подарунків. Вони також хочуть підтримати дітей бійців і вимушених переселенці. На Тернопільщину гостинці прибули із осередків міст Нью-Йорк, Стемфорд, Гартфорд, – розповіла координатор Тернопільського етапу акції “Теплом зігріємо серця” Мар’яна Марець.

– Для того, щоб Миколай встиг всім рознести подарунки, йому повинні допомагати помічники, люди доброї волі, які хочуть творити добро. Сьогодні такими помічниками є Спілка української молоді. Я дуже дякую Вам за те, що Ви організували таку акцію, організували українську молодь в Америці і змогли зібрати ці подарунки для дітей, які їх потребують. Тому прийміть ці подарунки, я думаю, що вони допоможуть зігріти Ваші серця, – каже міський голова Тернополя Сергій Надал.

Акція “Теплом зігріємо серця” цього року відбувається вже вдруге. І, кажуть представники Спілки Української Молоді, засвідчує єдність українців цілого світу. Українські діти Америки написали також листи. Одні – для військових, інші – для своїх ровесників-переселенців. Дитячим почерком вони вивели слова підтримки, любові та надії, що війна закінчиться.

Коментарі

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here