Головна Новини Діти Тернопільщини стали учасниками конкурсу “Майбутнє країни – у мріях дитини”

Діти Тернопільщини стали учасниками конкурсу “Майбутнє країни – у мріях дитини”

502

vlcsnap-2015-05-27-19h26m02s222Діти з Тернопільщини стали учасниками Всеукраїнського конкурсу “Майбутнє країни – у мріях дитини”, який організовує Державна фіскальна служба. Переможці обласного етапу тепер боротимуться за перемогу на загальнонаціональному рівні. Малюнок, літературна робота і комп’ютерна графіка – три напрямки, в яких обиратимуть найкращих.

На обласний етап конкурсу “Майбутнє країни – у мріях дитини” вийшло майже 80 дітей. Усі їхні роботи пильно вивчають члени журі, аби визначити чиї найкращі і зможуть гідно представити Тернопільщину на всеукраїнському рівні. Члени журі кажуть: діти до конкурсу підійшли серйозно, а їхні думки і бачення викликають подив і гордість.

– Вони відповідають темі “Майбутнє країни”: мирної, спокійної, що вдома буде тато, мама, щасливе дитинство, школа, дороги, це теж їх хвилює. Діти у нашому тернопільському краї дуже мудрі і дуже перспективні, – розповідає член журі конкурсу “Майбутнє країни – у мріях дитини” Марія Баліцька.

Діти продемонстрували не тільки знання про податки, а навіть запропонували, куди їх слід направити.

– І казки, і сни, і навіть економічні питання піднімають. Важко навіть інколи повірити, що це дитина шостого класу, п’ятого класу, що діти мають такі серйозні бачення на сьогоднішню ситуацію в нашій державі і на те, як вийти з цієї ситуації. Це ніби дитячі підказки: ми знаємо як вийти із ситуації, дорослі прислухайтеся до наших порад, платіть податки, – каже Марія Баліцька.

Конкурс “Майбутнє країни – у мріях дитини” – це спроба пояснити маленьким українцям про податкову систему. Сумлінних платників податків вирішили виховувати змалечку більше десяти років тому. За роки проведення конкурс здобув неабияку популярність. Учасниками конкурсу стали діти двох вікових категорій: від 9 до 11 років і від 12 до 15 років.

– Надзвичайно цікаві роботи представлені цього року. Ми сподіваємося, що вони будуть визначені за наступними критеріями: актуальність, творчий підхід, естетичний вигляд. Сподіваємося, що роботи, які ми визначимо переможцями, хоча усі, хто взяв участь у конкурсі вже переможець, будуть гідно представлені на всеукраїнському конкурсі дитячої творчості на третьому етапі, – каже  заступник начальника ГУ ДФС у Тернопільській області Сергій Господарик.

Коментарі

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here