додому Новини Діти-сироти з різних українських областей вирушили на відпочинок у Грецію

Діти-сироти з різних українських областей вирушили на відпочинок у Грецію

421

Заїхали поснідати і далі в дорогу, діти-сироти та діти з інвалідністю зі Львова вирушили на відпочинок до Греції. Їхній маршрут проліг через Тернопіль. Голова громадської організації “Воїни світла”, яка власне проводить такі тури для дітей – Тетяна Потоцька. Жінка розповідає, що організовує подорожі з початку повномасштабної війни.

“В мене і матері їздили на відпочинок, це був як паломницький тур відпочинок, в мене і діти загиблих воїнів і дружини їздили на море, а зараз така дуже-дуже вразлива категорія діток, це діти-сироти, це діти з вадами зору, синдромом дауну, ну тобто така дуже-дуже складна категорія діток,” – розповідає Тетяна Потоцька. 

Цього разу на відпочинок поїдуть більше 20 дітей, розповідає пані Тетяна. 13 з них – круглі сироти із дитячого будинку Львівської області. Шестирічна Алла на морі ще ніколи не була проте вже знає, що буде там робити.

“Буду гратися з друзями, плавати на морі і з рибками буду,” – розповідає дівчинка. 

Станом на кінець 2023 року в Україні було майже 46 тисяч дітей-сиріт і дітей, позбавлених батьківського піклування. У Тернопільській області на обліку перебуває 952 дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування.