додому надзвичайне Діти облились кип’ятком у тернопільському дитсадку

Діти облились кип’ятком у тернопільському дитсадку

410

1_52551f0d5406c52551f0d540aaВчора близько обіду в обласну дитячу лікарню швидка доставила двох шестирічних хлопчиків із опіками 1 та 2 ступенів. Коли з’ясувалося, що травми малюки отримали в дитячому садку.

Міліціонери встановили, що нещастя трапилося через недбальство няні. 49-річна жінка на підвіконні в кімнаті, де гралися діти, увімкнула електрочайник й відволіклася на інші справи. Тим часом хтось із малюків випадково зачепив провід. Посудина перевернулася, й окріп із неї вилився на двох хлопчаків, що були поруч.

Працівники дитсадка негайно викликали швидку та повідомили про нещастя батьків травмованих дітей. В одного з хлопчиків медики діагностували опіки шиї та спини, зараз він у реанімації. Іншого – госпіталізували у хірургічне відділення з попеченими передпліччям і кистю. Життю дітей нічого не загрожує, однак, у них попереду тривале лікування.

Інформацію про подію міліціонери внесли до Єдиного реєстру досудових розслідувань за правовою кваліфікацією частини 1 статті 137 Кримінального кодексу України – невиконання або неналежне виконання професійних чи службових обов’язків щодо охорони життя та здоров’я неповнолітніх внаслідок недбалого або несумлінного до них ставлення, якщо це спричинило істотну шкоду здоров’ю потерпілого. Санкція статті передбачає покарання у вигляді штрафу від 100 до 300 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або обмеження чи позбавлення волі на строк до 3 років.

Джерело: СГЗ УМВСУ в Тернопільській області