Головна АТО Діти бійців АТО зможуть безкоштовно відвідувати вистави Тернопільських театрів

Діти бійців АТО зможуть безкоштовно відвідувати вистави Тернопільських театрів

625

vlcsnap-2015-11-05-17h49m41s181Діти бійців АТО тепер зможуть безкоштовно відвідувати вистави Тернопільського драматичного та лялькового театрів. Ініціатороми такої культурно-розважальної програми стали волонтери Логістичного центру. Раніше таку акцію вони проводили для самих воїнів, тепер і для малечі бійців.

Тернопільські діти, батьки яких захищали або захищають Україну на Сході, зможуть безкоштовно відвідувати театри міста. Про це домовились волонтери Логістичного центру допомоги бійцям АТО із дирекціями Тернопільського академічного обласного драматичного театру імені Т. Шевченка та Тернопільського академічного обласного театру актора і ляльки.

Раніше подібну акцію проводили для самих бійців. Тривала вона близько 6 місяців, кажуть волонтери. Адміністрація як лялькового так і драматичного театрів лише сприяють таким заходам. На кожну виставу вони надають 10-15 квитків для дітей та батьків або родичів, які їх супроводжують. Число білетів залежить від кількості охочих, проте їх кількість обмежена, тож волонтери наголошують, аби сім’ї бійців зголошувались чимшвидше.

Триватиме дана акція майже півроку. Уже цієї неділі, восьмого листопада, малеча відвідає виставу у ляльковому театрі. А з 15 листопада розпочнеться сезон вистав для дітей і у драмтеатрі.

Коментарі

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here