додому Новини Дітки, прикуті до ліжок та інвалідних візків, отримали подарунки від Миколая

Дітки, прикуті до ліжок та інвалідних візків, отримали подарунки від Миколая

563

Дітки, прикуті до ліжок та інвалідних візків, не можуть гратися, як інші, але також хочуть, аби святий Миколай завітав у їхню домівку. Для дітей з особливими потребами працівники центру творчості та юнацтва Тернополя разом зі спонсорами приготували безліч подарунків. 

Один із кабінетів центру творчості та юнацтва Тернополя завалений пакунками. Працівники закладу ще із вересня працювали над їхнім збором, аби до дня Святого Миколая діти з особливими потребами отримали святкові подарунки.

– Це найважчі діти, це лежачі діти, які, практично тільки дома проживають, не виходять з дому, – пояснює директор центру творчості та юнацтва м. Тернополя Світлана Миханчук.

75 таких сімей отримали від благодійників по три різні пакунки. У них тернополяни знайдуть подуктові набори, побутову хімію, рушники та солодощі.

– В першу чергу, ми вітаємо всю сім’ю, тому що вони мають велику біду і для того, шоб вони відчули, шо їх не забуто, шо вони не покинуті, шо тим, чим можем, ми намагаємось допомогти, – каже Світлана Миханчук.

Таку акцію у центрі творчості та юнацтва міста Тернополя проводять уже двадцть четвертий рік поспіль. За цей час, розповідають, їм жодного разу не відмовили спонсори, а розвозити пакунки люб’язно погодились служба таксі і поліціянти.

Окрім цього, благодійники передали солодощі, настільні ігри і 25 комплектів постільної білизни пацієнтам дитячого гематологічного відділення.