Головна суспільство Дітей з обмеженими фізичними можливостями готові прийняти у “Малятку”

Дітей з обмеженими фізичними можливостями готові прийняти у “Малятку”

418

Дітей з обмеженими фізичними можливостями, а також тих, чиї батьки потрапили в складні життєві обставини, можуть прийняти в будинку дитини "Малятко" у Тернополі. Керівництво каже, що в закладі є відповідні умови та кваліфікований персонал. В "Малятку" готові приймати не лише дітей з Тернополя, а й з усієї області.

Нещодавно в будинок дитини "Малятко" звернулася одна з мам, аби її дитину тимчасово доглянули у закладі, бо її терміново треба їхати на лікування до Києва. Жінка не мала на кого залишити дитину, з собою брати її також було небезпечно, бо стан мами був важкий. Дитину тимчасово прийняли в "Малятко". Таких випадків, коли батьки потрапляють у безвихідні ситуації, чимало, кажуть в закладі. Багато також є дітей з обмеженими фізичними можливостями, з якими батькам впоратися важко. В "Малятку" готові їх приймати, тут є відповідні умови і професійний персонал.

– Ніхто не збирається, мами кажуть забрати дітей, ні це на місяць на два. Мамі стане легше, і вона може той місяць-два трохи відпочити. Бо я знаю патологію, я знаю, що це героїчні мами, які доглядають цих дітей, з якими вони не можуть з 9-8 поверхів зійти, бо немає пандусів, – пояснює в.о. головного лікаря Тернопільського обласного спеціалізованого будинку дитини Майя Члик.

Дітей  в будинок дитини "Малятко" готові приймати не лише з Тернополя, а й зі всієї області, каже Майя Члик. Для цього потрібно розпорядження райдержадміністрації чи міської ради. Якщо є такий документ і обстеження дитини, то її приймуть в "Малятко". Тут можуть навіть безкоштовно зробити всі необхідні аналізи, будинок співпрацює з лабораторіями, центром СНІДу та іншими медичними закладами.

– Батьки можуть приїжджати, бути, один в нас нюанс, що цих дітей не можна забирати додому. Бо, коли є 6 дітей, сьогодні мама взяла додому, вона була в контакті з якимись хворими, інфекціями, от тільки тому. А провідувати, гуляти, подивіться який в нас чудовий парк, це все можна. Тим більше, що всім ми забезпечуємо. В нас прекрасне харчування. В нас виділяють 27 гривень на дитину, я навіть в області не знаю, де є ще таке повноцінне харчування, як не в нашому будинку дитини. Ми забезпечені медикаментами, ми забезпечені всім для того, щоб прийняти таких дітей, – каже Майя Члик.

Коментарі

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here