Головна благоустрій Деякі тролейбуси та автобуси Тернополя з 2016 року змінять напрям

Деякі тролейбуси та автобуси Тернополя з 2016 року змінять напрям

354

vlcsnap-2015-09-28-17h42m29s154Нову маршрутну мережу на 2016-2020 роки, яка повинна максимально задовольнити потреби пасажирів, представили 29 вересня у Тернополі. Для проекту зібрали команду фахівців, які розробили нові маршрути автобусного та електротранспорту з врахуванням побажань тернополян.

Концепцію нової маршрутної мережі на 2016-2020 роки представили у Тернополі. Над нею працювала команда фахівців, яка врахувала не лише оптимальність пролягання маршрутів, а й побажання тернополян. Для цього була створена анкета пасажира, яку міг заповнити кожен охочий. Концепція 2016-2020 років має продовжувати розвивати позитивні моменти попередньої концепції. Робота зі створення нової маршрутної мережі складалась із трьох основних етапів: збору пропозицій, зауважень та прохань тернополян; обстеження пасажирських потоків та створення концепції розвитку громадського транспорту Тернополя.

– Створення фрагментів контактної мережі дає ту перевагу, що в нас появляється можливість на її основі комбінувати й створювати дуже багато різних маршрутів. Тобто ви зрозуміли, що головна ідея. Ви знаєте, що ваше місто має кілька районів Дружба, Східний, Бам і так далі. І очевидно ті мікрорайони вони й визначають напрямки основних пасажирських потоків. Ну а тоді іде дуже проста, ну а давайте з’єднаємо усі ті мікрорайони між собою, в тому числі електротранспорту, – розповідає кандидат технічних наук Львівської політехніки Віталій Мазур.

У Новій маршрутній мережі зазнають змін деякі тролейбусні та автобусні напрями. Зокрема змінить курс 12 маршрутка, з нового року вона прямуватиме по вулиці Миру. 8, 18 та 31 будуть повернуті на вулицю Злуки, 5 маршрутка їхатиме до Острова. Що стосується тролейбусів, то тут змінять курс перший та четвертий маршрути.


– Перший маршрут буде змінено, тобто, буде 1-й маршрут курсуватиме з вулиці Карпенка через вулицю Миру, Дружби, через греблю, з поворотом на право на Живова, – говорить начальник управління транспорту комунікацій та зв’язку Ігор Мединський.

– Буде впроваджено новий маршрут тролейбусний 4-й, який буде курсувати з вулиці Живова, тобто від ринку, через вулицю Острозького, вулицю Гоголя, до Залізничного вокзалу. З залізничного вокзалу по вулиці Шота Руставелі, по проспекту Злуки, дальше до кінця проспекту Злуки з поворотом на право на вулицю 15-го квітня, через Збаразький поворот, по вулиці Протасевича, і з поворотом на вулицю Довженка. Це вже буде він курсувати по новій четвертій збудованій тролейбусній лінії, – каже Ігор Мединський.

Сьогодні у Тернополі виходять на маршрути 23 тролейбуси. До кінця цього року планують закупити ще три і прокласти ще дві тролейбусні лінії з Текстильної до Морозенка та на Бродівській.

Коментарі

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here