Головна суспільство Державтоінспекція посилила патрулювання тернопільських доріг

Державтоінспекція посилила патрулювання тернопільських доріг

203

Державтоінспекція посилила патрулювання тернопільських доріг. Аби попередити можливі провокації 9 травня з боку так званих "заїжджих", на Тернопільщині  з'явилися постійно діючі пости. Працівники ДАІ слідкують не лише за дотриманням водіями правил дорожнього руху, а й перевіряють чи не усі автівки на наявність у них зброї чи вибухівки. Поки що, кажуть, таких випадків не виявлено.

Напередодні 9 травня державтоінспекція Тернопільської області запрацювала у посиленому режимі. Причина – уникнення провокацій під час заходів до Дня перемоги, які могли б бути організовані приїжджими диверсантами.

– Практично увесь особовий склад задіяний до несення служби, по області встановлено ряд додаткових постів, працівники ДАІ на даних постах працюють спільно з іншими підрозділами МВС, – розповідає начальник сектору профілактичної роботи УДАІ в Тернопільській області Василь Барановський.

Правоохоронці на дорогах несуть службу із табельною зброєю. Ввечері та вночі їм  допомагають у патрулюванні також тернопільські авдомайданівці і інші громадські активісти. В контексті провокативних сепаратистських подій в Україні, такі пости на Тернопільщині нині функціонують не лише для охорони громадського порядку та дорожньої безпеки.

– Зупиняються транспортні засоби для перевірки наявності в них вибуховонебезпечних речовин, а також зброї, щоб вилучити її. Якщо такі факти виявляються, щоб в подальшому дана зброя і вибухівка не були використані під час якихось провокацій і інших протиправних дій, –  каже начальник сектору профілактичної роботи УДАІ в Тернопільській області Петро Клим'юк.

– Поки що такі випадки траплялись?

– За час несення служби поки що не виявлено було таких випадків.

При цьому державтоінспектори зупиняють практично усі автівки.

– Зупиняються всі транспортні засоби, ну, по можливості всі, які можуть перевозити, тобто більш вантажні, легкові, вантажні буси, а також вантажо-пасажирські та інші транспортні засоби, – говорить Петро Клим'юк.

Зустрічне прохання до водіїв, яким доводиться на короткий час зупинятися через такі пости – поставитися до цього із розумінням.

Коментарі

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here