додому Новини Депутати Тернопільської облради засудили силовий розгін блокади

Депутати Тернопільської облради засудили силовий розгін блокади

681

Одноголосно депутати Тернопільської облради засудили силовий розгін добровольців, що блокували торгівлю з окупованими територіями. Під час позачергового пленарного засідання, яке відбулося сьогодні, вони підтримали відповідне звернення до керівництва держави. У зверненні вони вимагають розслідування інциденту а також звільнити та не карати затриманих учасників блокади.

Початок позачергової сесії обласної ради запланований на чотирнадцяту. Проте сесійний зал – майже порожній. Складається враження, що кворум не збереться. Проте за якихось пів години народні обранці потроху розсідаються по своїх місцях.

На розгляд винесене усього одне питання. Заява депутатів Тернопільської обласної ради про засудження силового розгону 13 березня 2017 року редуту №3 імені добровольців 16-го батальйону 58 мотопіхотної бригади блокади торгівлі з окупованими територіями. Перед голосуванням висловити свою позицію можуть представники усіх фракцій облради.

Про свою позицію щодо силового розгону блокади мають і представники громадськості.

Одноголосно усі депутати засудили силовий розгін блокади торгівлі з окупованими територіями. У проголосованій заяві у керівництва держави вони вимагають розслідувати інцидент, звільнити затриманих учасників блокади і не карати їх, та відставки серед інших міністра МВС Авакова.