додому Новини Депутати Тернопільської обласної ради сьогодні не затвердили бюджет області

Депутати Тернопільської обласної ради сьогодні не затвердили бюджет області

467

vlcsnap-2015-01-27-19h08m40s190Депутати Тернопільської обласної ради сьогодні не затвердили головний фінансовий документ Тернопільщини. Завтра народні обранці зроблять другу спробу.

У порядку денному 51-ої сесії Тернопільської обласної ради 5-го скликання – понад півсотні питань. До їх обговорення депутати приступили після хвилини мовчання за загиблими під час останніх трагічних подій в Україні. На початку роботи замість вибулих депутатів ввели до складу обласної ради нових обранців: Павла Вибираного, Євгена Лиса, Василя Кравця, Ярослава Карпика. Серед перших прийнятих рішень – оголошення 2015-го роком Андрея Шептицького.

Обранці внесли зміни і доповнення до обласних програм будівництва, сільського господарства, оздоровлення та відпочинку дітей, організації рятування людей на воді, розвитку олімпійського руху, розвитку футболу в області. Далі підтримали ініціативу Тернопільської обласної державної адміністрації про допомогу Донеччині, зокрема Маріуполю. А далі після тривалих обговорень прийняли зверненння до Верховного Головнокомандувача, голови РНБО, Президента і голови Верховної ради України про введення воєнного стану в Донецькій та Луганській областях та проведення загальної мобілізації. Далі слово взяв Леонід Бицюра і запропонував розглянути питання, виконання якого у терміновому порядку вимагають у столиці.

– Про хід виконання в Тернопільській області указу Президента про мобілізаційні питання, а також підвищення готовності до надзвичайної ситуації.

Депутати взяли перерву до завтра. Питання підвищеної готовності до надзвичайної ситуації розглянуть на закритому засіданні, а після цього приступлять до обговорення бюджету.