![vlcsnap-2021-11-17-16h54m32s400](https://tv4.te.ua/wp-content/uploads/2021/11/vlcsnap-2021-11-17-16h54m32s400-640x360.png)
Депутати Тернопільської обласної ради звернулися до керівництва держави щодо захисту білорусько-українського кордону. Вони наполягають на оголошенні, у разі необхідності, надзвичайного стану у прилеглих до кордону районах. Також закликають розпочати навчання Нацгвардії, Державної прикордонної служби, Служби безпеки та сил тероборони Збройних Сил України поблизу білоруського кордону. Більше про вимоги обласних депутатів у зверненні, дивіться далі у сюжеті Яни Шайнюк.