додому суспільство Депутати тернопільської облради не визнають рішення суду

Депутати тернопільської облради не визнають рішення суду

495

Тернопільська обласна рада не погоджується з рішенням суду, який заборонив виконувати рішення Тернопільської обласної ради, і не визнає його. На сайті обласної ради пояснюють: відомостей щодо відкриття судом провадження в адміністративній справі, а також ухвали суду про вжиття заходів забезпечення адміністративного позову до Тернопільської обласної ради не надходило. Клопотання прокуратури Тернопільської області про забезпечення  адміністративного позову розглянуто судом без повідомлення Тернопільської обласної ради та без участі її уповноважених представників.

Відтак, рішення, які прийняті на третьому пленарному засіданні 48-ї сесії Тернопільської обласної ради 25 січня 2014 року, вже підписані головою Тернопільської обласної ради та оприлюднені, йдеться на сайті обласної ради. Крім того, судовий розгляд адміністративної справи за позовом прокуратури Тернопільської області ще не призначено, а згідно з вимогами закону ухвала суду про вжиття заходів забезпечення адміністративного позову постановлена на період до ухвалення рішення в адміністративній справі.

Також  йдеться про те, що ІІІ пленарне засідання 48 сесії було скликане на вимогу краян, усі рішення прийняті 25 січня, зініційовані мешканцями Тернопілля, висловлені на  Майданах краю та у Києві нашими земляками. Оскільки саме народні обранці представляють інтереси своїх громад, є їх як виразником, так і захисником, обласна рада прийматиме рішення в інтересах своїх виборців та захищатиме їх у судах усіх рівнів.