Головна Новини Депутати п’ятого скликання Тернопільської обласної ради збирались востаннє

Депутати п’ятого скликання Тернопільської обласної ради збирались востаннє

374

vlcsnap-2015-10-15-17h22m33s44Депутати п’ятого скликання Тернопільської обласної ради востаннє зібрались на сесійному засіданні. Ряд питань із порядку денного виключили, мотивуючи це тим, що ними повинні зайнятись депутати наступної каденції.

Депутати п’ятого скликання Тернопільської обласної ради востаннє зібрались на сесійне засідання. Ще до початку сесії хвилиною мовчання вшанували пам’ять голови проводу ОУН Степана Бандери, якого цього дня понад 50 років тому вбили у Мюнхені. Опісля військовослужбовці, бійці добровольчих батальйонів, правоохоронці, ветерани визвольних змагань, громадські активісти отримали “Подяки голови обласної ради” за вагомий внесок у соціально-економічний та культурний розвиток області, особисті досягнення у виконанні завдань, пов’язаних з розбудовою суверенної, демократичної, правової держави та з нагоди  Дня захисника України, Дня українського козацтва, Дня утворення УПА.

Пленарне засідання розпочалось молитвою. Із порядку денного сесії зняли ряд питань, які, на думку депутатів, повинні розглядати депутати нової каденції. Серед них питання про стратегію розвитку області до 2020 року, обласну програму запобігання і протидії корупції, обрання тимчасової контрольної комісії Тернопільської обласної ради щодо розслідування причин пожежі будинку на Сагайдачного, що трапилась у серпні цього року.

Натомість ряд питань додалось. Серед таких першим розглянули звернення, запропоноване настоятелем Свято-Троїцького духовного центру імені Данила Галицького отцем Анатолієм Зінкевичем, до керівництва держави щодо повернення культових споруд Почаївської лаври до Кременецько-Почаївського історико-архітектурного заповідника. Депутати, внісши кілька правок до звернення, затвердили його більшістю голосів.

Також депутати прийняли рішення про відзначення у 2016 році на загальнодержавному рівні 100-річчя бою Легіону Українських Січових Стрільців на горі Лисоня поблизу Бережан та про проголошення наступного року – Роком козацької слави на честь Дмитра Вишневецького. Більшість депутатів також підтримала рішення про обласну відзнаку – звання “Почесний громадянин Тернопільської області”.

Коментарі

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here