Головна Новини Депутати Херсонської та Тернопільської міських рад обмінюються досвідом

Депутати Херсонської та Тернопільської міських рад обмінюються досвідом

390

vlcsnap-2015-07-24-14h57m13s227Впродовж трьох днів депутати Херсонської та Тернопільської міських рад обмінюватимуться досвідом. Народні обранці з Херсона приїхали до Тернополя у рамках програми, яку організовує Міжнародний республіканський інститут. Такі зустрічі дозволяють обмінюватися досвідом не лише на рівні керівництва міст, а й депутатів.

У програмі для депутатів Херсонської міськради передбачили розгляд питань діяльності міської ради, робота із бюджетними документами, юридичне забезпечення депутатської діяльності, семінар із питань правового забезпечення реалізацій рішень ради, роботи постійних комісій.

– Ваші земляки депутати із Тернопільської міськради приїжджали до нас. Це не можна назвати навчанням, вони переймали досвід як в нас побудована робота ради. Ми приїхали подивитися як це відбувається у вас, бо в кожному регіоні є своя специфіка, – говорить депутат Херсонської міськради Віктор Гаврилюк.

Депутати Херсонської міської ради цікавилися, як подолати стихійну торгівлю, питали про земельні питання, проблеми житлово-комунального фонду та інше.

– Такі зустрічі дають можливість почути досвід інших міст, обмінятися шляхами виходу з тих проблем. Чули, що проблема в Херсоні, така ж як і в Тернополі із стихійною торгівлею, просили від нас інформацію як ми з цим боролися. Ми говорили про створення комунального ринку, про те як ми забрали торгівлю з вулиці Шептицького. Приємно також чути, що в Тернополі краща ситуація з малими архітектурними формами, тобто політика міськради стосовно того, щоб забрати малі архітектурні форми з центральної частини міста, є виправданою,- каже міський голова Тернополя Сергій Надал.

Депутату Херсонської міської ради Олегу Акимченкову сподобався Тернопіль, каже у нашому місті є чому повчитися.

– Я закохався у Ваше місто, я перший раз в місті, але побачив таку красу – парк, озеро, діти, класне місто і чисте. Ми на окраїни не ходили, але тут в центрі – парк, озеро, просто супер. Буду тепер свого мера тепер мучити, бо є що розказати про Тернопіль.

Депутати з Херсона побувають у визначних місцях Тернополя, а також поїдуть в Марійський духовний центр Зарваниця.

Коментарі

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here