додому політика Депутатом міськради від в/о №27 став Михайло Сиротюк

Депутатом міськради від в/о №27 став Михайло Сиротюк

620

Депутатом Тернопільської міськради від 27 виборчого округу став свободівець Михайло Сиротюк. Такі офіційні результати виборів, що відбулися в цьому виборчому окрузі 3 лютого. Нагадаю, проміжні вибори відбулися через те, що депутат Тернопільської міськради від цього округу Михайло Головко став народним депутатом України і достроково склав свої повноваження депутата міськради.

На підставі протоколу про підсумки голосування в одномандатному мажоритарному виборчому окрузі №27 Тернопільська міська територіальна виборча комісія на своєму засіданні 7 лютого склала протокол про результати виборів у цьому окрузі. Попри те, що явка виборців була лише трохи вища за 20%, вибори у мажоритарному окрузі відбулися і в протокол щодо кількості голосів, поданих 3 лютого за кожного із чотирьох кандидатів, ТВК внесла такі дані:

– Любецький Андрій Вікторович – 74, Павловський Ігор Олегович – 20, Прошкін Веніамін Володимирович – 87 і Сиротюк Михайло Мирославович – 1 тисяча 98. Найбільшу кількість голосів виборців в одномандатному мажоритарному виборчому окрузі – 1 тисяча 98 – набрав Сиротюк Михайло Мирославович, – розповів голова Тернопільської міської територіальної виборчої комісії Іван Чорнозуб. – Сьогодні ж ми зареєстрували, офіційно зареєстрували Сиротюка Михайла Мирославовича як депутата до Тернопільської міської ради.

Змінити все й одразу на краще в окрузі Михайло Сиротюк не обіцяє, але поступово, каже, життя виборців буде покращувати. Для 26-річного свободівця – це перший депутатський мандат, але що він означає – здогадується, бо до депутатства готувався.

– Я десь орієнтуюся, тому що проходив і багато навчань для депутатів місцевих рад, також в нас в "Свободі" відбуваються навчання, тобтог ми орієнтуємся, як має працювати депутат, вивчаю регламент Тернопільської міської ради. В мене вже є дуже багато прохань виборців округу двадцять сьомого. Те, чого би вони бажали, я буду якраз проводити через міську раду, – каже депутат Тернопільської міськради від в/о №27 Михайло Сиротюк.

На найближчому засіданні сесії Тернопільської міської ради ТВК представить нового обранця  і урочисто вручить Михайлу Сиротюку посвідчення депутата Тернопільської міськради. Ані затвердження результатів виборів сесією міськради, ані складання присяги від новообраного депутата закон про місцеві вибори не вимагає.