Головна політика Депутатом міськради від в/о №27 став Михайло Сиротюк

Депутатом міськради від в/о №27 став Михайло Сиротюк

468

Депутатом Тернопільської міськради від 27 виборчого округу став свободівець Михайло Сиротюк. Такі офіційні результати виборів, що відбулися в цьому виборчому окрузі 3 лютого. Нагадаю, проміжні вибори відбулися через те, що депутат Тернопільської міськради від цього округу Михайло Головко став народним депутатом України і достроково склав свої повноваження депутата міськради.

На підставі протоколу про підсумки голосування в одномандатному мажоритарному виборчому окрузі №27 Тернопільська міська територіальна виборча комісія на своєму засіданні 7 лютого склала протокол про результати виборів у цьому окрузі. Попри те, що явка виборців була лише трохи вища за 20%, вибори у мажоритарному окрузі відбулися і в протокол щодо кількості голосів, поданих 3 лютого за кожного із чотирьох кандидатів, ТВК внесла такі дані:

– Любецький Андрій Вікторович – 74, Павловський Ігор Олегович – 20, Прошкін Веніамін Володимирович – 87 і Сиротюк Михайло Мирославович – 1 тисяча 98. Найбільшу кількість голосів виборців в одномандатному мажоритарному виборчому окрузі – 1 тисяча 98 – набрав Сиротюк Михайло Мирославович, – розповів голова Тернопільської міської територіальної виборчої комісії Іван Чорнозуб. – Сьогодні ж ми зареєстрували, офіційно зареєстрували Сиротюка Михайла Мирославовича як депутата до Тернопільської міської ради.

Змінити все й одразу на краще в окрузі Михайло Сиротюк не обіцяє, але поступово, каже, життя виборців буде покращувати. Для 26-річного свободівця – це перший депутатський мандат, але що він означає – здогадується, бо до депутатства готувався.

– Я десь орієнтуюся, тому що проходив і багато навчань для депутатів місцевих рад, також в нас в "Свободі" відбуваються навчання, тобтог ми орієнтуємся, як має працювати депутат, вивчаю регламент Тернопільської міської ради. В мене вже є дуже багато прохань виборців округу двадцять сьомого. Те, чого би вони бажали, я буду якраз проводити через міську раду, – каже депутат Тернопільської міськради від в/о №27 Михайло Сиротюк.

На найближчому засіданні сесії Тернопільської міської ради ТВК представить нового обранця  і урочисто вручить Михайлу Сиротюку посвідчення депутата Тернопільської міськради. Ані затвердження результатів виборів сесією міськради, ані складання присяги від новообраного депутата закон про місцеві вибори не вимагає.

Коментарі

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here