додому суспільство День зими відмінили через потепління та революцію

День зими відмінили через потепління та революцію

530

День зими, який традиційно проводили на Тернопільському ставі 15 лютого, цьогоріч відмінили. Причини дві: різке потепління та політична ситуація у країні. За відміну масового святкування в інтернеті голосували тернополяни. Більшість вирішила: розваги не на часі. Натомість міська рада підтримала інціативу Штабу національного спротиву про Народну олімпіаду.

Проведенню традиційних масових гулянь на Тернопільському ставі завадили різке потепління та політична ситуація в країні. Аби з цього приводу почути думку тернополян на трьох інтернет-сайтах влада міста провела опитування:

– Запитували, чи доцільно проводити свято День Зими в тих умовах, які ми зараз маємо, в таких досить драматичних подіях, які відбуваються в Україні. Не лише температура,  однозначно, і можна сказати, що трохи більше половини дописувачів підтримали пропозицію, щоб все таки День Зими відтермінувати. Тобто два фактори основних – кліматичний температурний режим, вже небезпечний, та  другий – це реакція наших тернополян, городян, які надали такі пропозиції, – каже заступник міського голови Тернополя Леонід Бицюра.

Натомість влада міста підтримала ініціативу Штабу національного спротиву про проведення Народної олімпіади. Завтра оргкомітет остаточно вирішить, які саме види змагань будуть представлені на олімпіаді, кількість учасників, конкретне місце та дату проведення. Наймовірніше народна олімпіада відбудеться поблизу Тернопільського ставу в найближчі вихідні.