додому суспільство День зими у Тернополі буде 16 лютого

День зими у Тернополі буде 16 лютого

715

16 лютого у Тернополі буде свято Зими. Відбудеться воно в парку імені Тараса Шевченка та на Тернопільському ставі. Працівники Міністерства надзвичайних ситуацій дозвіл на проведення свята зими на озері надали, тобто товщина криги – безпечна. А розважатимуть тернополян та гостей міста ігри, забави та концерт місцевих виконавців.

Цього року під час святкування Дня зими організатори акцентують увагу на здоровому способі життя, тому свято буде перш за все спортивним. 16 лютого на тернополян та гостей міста чекає – фестиваль екстримальних зимових видів спорту: новинкою для Тернополя стане – сноукайт.  

Микола Круть, начальник управління сім'ї, молоді та спорту Тернопільської міськради: "Це своєрідний симбіоз сноуборду з використанням повітряного змія, тобто сила інерції повітряного змія буде тягнути за собою спортсмена, який буде набирати швидкість на сноуборді на рівній поверхні і буде виїжджати на спеціально облаштовані фігури на озері на спеціальному майданчику. Це більш видовищний вид змагань, я думаю, він сподобається тернополянам. Тим більше що там буде невеличкий майстер-клас".

На Тернопільскому ставі показово виступатимуть хокеїсти, вихованці школи з фігурного катання, дитячо-юнацької спортивної школи з гірськолижного спорту. Передбачені також змагання з лижних перегонів. Для дітей організують веселі старти. А тернополян безкоштовно кататимуть на аеростатах. Все дійство розпочнеться у суботу, 16 лютого о 12 годині.

Олександр Смик, начальник управління культури і мистецтв Тернопільської міськради: "З 12 до першої будуть для дітей на сцені розваги, конкурси, призи. О першій годині на сцені відбудеться урочисте відкриття, там відбудуться проводи зими, вечорниці по-тернопільськи. Вся концертна програма буде тривати до 18. Тобто це цілий музичний марафон".

В управлінні торгівлі запрошують підприємців долучатися до святкування Дня зими у Тернополі. Аби отримати перепустку потрібно звернутися в управління, що знаходиться на вулиці Коперника, 1. Зробити це ще не пізно. Наразі зголосилося вже тринадцять суб'єктів підприємницької діяльності.

Богдан Ясеновський, заступник начальника управління торгівлі, побуту та захисту прав споживачів Тернопільської міської ради: "Документів багато не потрібно, треба тільки договір з парками про утримання певної території в належному стані і наша перепустка для здійснення торгівлі. Всі остальні документи, які їх мають супроводжувати, це ті, що знаходяться у них по місці торгівлі".

Організатори обіцяють, подбають також про безпеку та комфорт тернополян. На сьогодні товщина криги на озері є достатньо безпечною для проведення масових заходів, запевняють у міськраді.