Головна Новини День знань відсвяткували у ТНЕУ

День знань відсвяткували у ТНЕУ

779

vlcsnap-2015-09-01-17h13m07s166Урочистим День знань був у вищих навчальних закладах Тернополя. Місто знову заповнилося студентами Тернопільських університетів. До навчального року готувалися і викладачі вишів. Кажуть, нове покоління студентів особливе, то ж і специфіка викладання змінюється.

Кілька тисяч людей зібралися на подвір’ї Тернопільського національного економічного університету. Чимала частина із них – першокурсники, які вперше день знань зустрічають у якості студента університету і можуть лише здогадуватися – що їх чекає у насправді новому для них, навчальному році.

– Перший курс – він самий складний, тому що треба познайомитись, по-перше, зі всіма, зі всіма викладачами, але, думаю, як більшість студентів першокурсників, як всі були, так само і старші, справлюся з цим і все буде добре на першому курсі, – говорить першокурсник ТНЕУ Юрій Гудов.

Сучасна молодь відкрита до Європи і світу, надзвичайно прогресивна й озброєна інформаційно-комунікаційними технологіями, що робить кожне нове покоління студентів особливішим – так кажуть викладачі й обіцяють запал першокурсників до знань не прогавити.

– Сьогодні дуже високі вимоги до викладацького складу, оскільки ми вже цей період перейшли, скажімо, попередніх столітть, попереднього століття, про те, що ти тільки маєш дати певну суму знань. Ти безперечно маєш навчити дитину думати, студента думати, аналізувати, вміти вчитися і працювати з цим величезним масивом інформації, яка оновлюється практично кожну мить. Тому можливо не так важливо мати суму знань, а вміти користуватися, вміти вчитися, – переконана завкафедри документознавства, інформаційної діяльності та Українознавства ТНЕУ Оксана Гомотюк.

В день знань у ТНЕУ хвилиною мовчання згадали українських бійців полеглих на Сході, серед яких є й колишні студенти університету. Нині патріотичне виховання є невід’ємною складовою навчального процесу, вважає ректор ТНЕУ Андрій Крисоватий.

– Непрості часи сьогодні є у нашої неньки України, але знаменні є часи, через те, що кожен, хто переступає цей поріг, усвідомлює, що разом із фаховими знаннями завжди потрібно бути патріотом. Сьогодні вручаючи деканам ключі знань, які вони передають нашим студентам, я закликав деканів бути небайдужими, мати активну життєву позицію і саме виховувати особистостей, – каже  ректор ТНЕУ Андрій Крисоватий.

На вдалий початок навчального року і успішну роботу викладачів та студентів традиційно благословило духовенство. Урочистості свята знань закінчили своєрідною інсценізацією прощання із дитинством.

Коментарі

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here