додому освіта День знань святкуватимуть тернопільські школярі у неділю, 1 вересня

День знань святкуватимуть тернопільські школярі у неділю, 1 вересня

385

День знань тернопільські школярі святкуватимуть у неділю, 1 вересня. У школах міста проведуть святкові лінійки. У кожному навчальному закладі час їх проведення різний. Розпочнуться урочистості з 9 години. Після святкової лінійки для школярів перший урок. Присвячений він цього року 200-річчю з дня народження Тараса Шевченка і тема його "Жити за заповітами Шевченка". Саме ж навчання розпочнеться вже з понеділка, 2 вересня.

1 вересня за шкільні парти вперше сяде майже 2,5 тисячі першоклакласників. А от останній рік навчання у школі розпочнуть близько півтори тисячі учнів 11 класів. Їх цього року менше, багато школярів вирішили вступати після 9 класу. Школи Тернополя до початку нового навчального року вже готові, наголошують у міському управлінні освіти.

Ольга Похиляк, начальник управління освіти і науки Тернопільської міськради: "Школи готові і садочки до нового навчального року. Об'їзд ми провели двома комісіями. Хочу подякувати і колективу, і батькам. Вкладено багато зусиль, коштів, енергії. Поповнена матеріально-технічна база, закуплена техніка. Так що ми раді зустрічі з учнями".

4 мільйони гривень з міського бюджету виділили на ремонти шкіл і дитсадків. В управлінні освіти запевняють, хоч на усі навчальні заклади міста сума невелика, використали їх ефективно. У тернопільських дитсадках та школах ремонтували вікна, дахи, щоб новий навчальний рік діти розпочали у затишних і теплих класах.  

Ольга Похиляк, начальник управління освіти і науки Тернопільської міськради: "Ремонт дахів проводився у кількох дошкільних закладах і загальноосвітніх закладах. Це проблеми наші. Як проблеми з дорогами, так і з дахами. Ми щорічно здійснюємо такі ремонти. Завершується ремонт фасаду Української гімназії і  четвертої школи".

Найбільше пощастило дошкільному навчальному закладу №18. Там за капітальний ремонт узялися меценати. Загалом у Тернополі відкрили у вже існуючих дитсадках 14 нових груп.