Головна Новини День Європи відзначили у Тернополі

День Європи відзначили у Тернополі

590

vlcsnap-2015-05-19-13h30m54s196Кінофестиваль Європейського кіно, флешмоб, панельна дискусія, фестиваль їжі, спортивні змагання та концерти. У такий спосіб у Тернополі відзначили День Європи, який традиційно вшановується у третю суботу травня.

«Обираючи Європу» – назва фотовиставки, яка пройшла в одинадцяти містах України. Експозиція покликана нагадати події студентського Євромайдану та Революції Гідності, які підштовхнули українців до європейського бачення свого майбутнього.

– Ми мусимо пам’ятати, що шлях в України є один — це Євросоюз. І позиція молоді в 2013 році-2014 стала визначальною в тій перемозі, яку ми, важку, але здобули. І сьогодні наша задача не втратити її, не віддати на поталу політикам, на поталу тої системи, яка дуже швидко реарканується, реанімується. І тому я закликаю, в першу чергу молодь, всіх активних діячів на сьогоднішній день, об’єднуватися і не боятися брати на себе відповідальність, – говорить  народний депутат України, лідер громадського руху «Народний Контроль» Дмитро Добродомов.

У День Європи в Тернополі на Театральному майдані тернопільський осередок громадського руху «Народний Контроль» також презентував фотовиставку «Обираючи Європу». На світлинах виставки були показані події не лише з київського Майдану. Чимало фотографій присвячені Тернопільському Майдану і тернополянам зокрема.


– Основною метою Майдану була інтеграція в Європу і основною вимогою Майдану. Ми хочемо сьогодні ще раз нагадати, що люди не перестали думати по-іншому. Ми сьогодні як і два роки назад, хочемо, щоб активно продовжилася боротьба з корупцією, щоб розвивався маленький і середній бізнес. Своїми словами, кожен з нас хоче, щоб наші діти мали змогу жити в нормальній чистій країні, мали змогу отримувати якісну освіту, а наші бабці мали змогу нормально проводити свою старість, щасливо, – каже лідер громадського руху «Народний Контроль» у Тернополі Олена Абакумова.

Коментарі

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here