додому Новини День соціального працівника відзначили у першу неділю листопада

День соціального працівника відзначили у першу неділю листопада

520

vlcsnap-2014-11-04-14h35m39s224День соціального працівника відзначили у першу неділю листопада. Святкують його за указом Президента з 1999 року. Свято відзначають управління соціальної політики, центр соціального обслуговування, центр реабілітації дітей-інвалідів та інші установи. Соціальні працівники – це люди, які дбають про інших і не тільки про добробут, а часто безкорисливо віддають свою любов і душевне тепло.

На базі Тернопільського міського управління соціальної політики люди можуть отримати великий перелік послуг. Тут приймають лікарі, проводять тренування, стрижуть, годують і роблять процедури. Все, аби соціальнонезахищені тернополяни почували себе комфортно. Одна з нових послуг – гавайські танці. Для цього спеціально запросили хореографа.

– Щоб людей трошечки зацікавити, трошки прикрасити їхнє життя і з тої депресії, з тих буднів їх вивести, то наш психолог таке придумала і ми почали проводити гавайські танці. Ми вперше сьогодні це робимо. Люди із задоволенням відгукнулися на цю пропозицію. Люди старшого віку, то вони трохи комплексують, але у нашому відділенні такі різні комплекси проходять і я думаю, що вони себе гарно почувають, – розповідає  завідувач відділення соціально-медичних послуг управління соціальної політики Тернопільської міськради Уляна Фещак.


Сьогодні перед соціальними працівниками стоять складні завдання. Їм необхідно не тільки вирішувати побудові проблеми людей, а й підтримувати їх морально, давати надію на краще. Тому тут немає випадкових людей.

– Ми здійснюємо соціальний захист такої категорії людей, до яких повинна бути максимальна увага. Це люди і малозабезпечені, це інваліди, це багатодітні сім’ї, це одинокі люди похилого віку, тому повинна бути надзвичайна відповідальність працівників, почуття особливої відповідальності до своєї роботи, щоб задовільняти потреба цієї категорії, надавати допомогу, щоб вони залишилися задоволені, щоб отримали своєчасно соціальні виплати, – каже Уляна Фещак.