додому суспільство День поля відсвяткували в Настасові Тернопільського району на базі корпорації “Агропродсервіс”

День поля відсвяткували в Настасові Тернопільського району на базі корпорації “Агропродсервіс”

440

Традиційний День поля відсвяткували в Настасові Тернопільського району на базі корпорації "Агропродсервіс". Керівники агроформувань з усієї області ділились власними знаннями та переймали досвід у господарів свята.

Іван Чайківський, власник агрокорпорації: "Традиційно аграрії здавна діляться надбаннями, які вони час-від-часу набувають. Це норми, традиції, технології. Тому що в сільському господарстві технології постійно міняються, все постійно вдосконалюється. На сьогоднішній день те, що було вчора, уже застаріло. З'являються нові підходи до ведення сільського господарства".

Учасники заходу мали можливість оглянути нові сорти зернових, сучасну техніку: трактори та комбайни і навісне обладнання до них.

Валентин Хоптян, голова Тернопільської облдержадміністрації: "Проведення днів поля, а ми проводимо їх вже традиційно кожен рік. Я нещодавно був на такому дні поля у Підволочиському районі в депутата обласної ради Самсоненка, сьогодні ми тут, в одного з молодих аграріїв, який господарює на 37 тисячах гектарів. Тут є передові технології, сучасні підходи у рослинництві і тваринництві".

Сьогодні тут вирощують 58 тисяч голів свиней, розвивають молочне тваринництво, планують будівництво заводу комбікормів. У центрі уваги семінару була земельна реформа. Про деталі Дня поля йтиметься у програмі "Сільський календар" на каналі TV-4 в неділю, 30 червня, початок о 14 годині.