додому Новини День кар’єри провели у Тернопільському національному технічному унверситеті ім. Івана Пулюя

День кар’єри провели у Тернопільському національному технічному унверситеті ім. Івана Пулюя

482

vlcsnap-2016-03-17-17h12m23s146Студентам – роботу, працедавцям – цінні кадри. Така мета щорічного Дня кар’єри, який провели у Тернопільському національному технічному університеті імені Івана Пулюя. Захід проводять у ВИШі вже втретє. Цьогоріч сюди приїхали і працівники підприємств із сусідніх областей. 

День кар’єри у Тернопільському технічному університеті імені Івана Пулюя – це своєрідний майданчик, де роботодавці та студенти можуть поспілкуватись між собою. Для останніх – це можливість знайти роботу, постійну чи тимчасову, домовитись про проходження практики чи стажування.

– Прийшов подивитися, які є пропозиції від різних фірм взагалі в Тернополі, якщо можливо, то навіть інших областях України. Тому що закінчу навчання, потрібно буде десь влаштовувати своє життя в подальшому, обирати якусь професію, де можна буде працювати, – розповідає студент закладу.

– Тут залишаються за столиками в режимі ярмарку вакансій, спілкування з роботодавцями, студент, випускник, підходить до роботодавця, він має контактні телефони, студент має резюме. Спілкується з ним, говорить. Паралельно працює ще 3 площадки, але там вже напрямки. Комп’ютерні технологій, електрики, інформаційні технології – один напрямок, механіки, інженери – інший напрямок і так далі, – пояснює начальник відділу сприяння працевлаштуванню і практичній підготовці студентів ТНТУ ім. І. Пулюя Ігор Равлів.

День кар’єри зібрав майже майже пів сотні роботодавців із Тернопільщини та Західного регіону України.

– Ми маємо нові компанії, які представлені на ярмарку, на Дні кар’єри. Це Львівський завод “Лорта”, це підприємство “Укроборонпрому, “Красилівський агрегатний завод”, “Кам’янець-Подільський завод точної механіки”, а також ІТ-підприємство із Закарпаття. Я хотів би, що найбільше працевлаштовують наших студентів, це компанія “Ватра”, компанія “Бортнеце” і підприємство Волочиський машинобудівний завод “Мотор Січ”, – каже ректор ТНТУ ім. І. Пулюя Петро Ясній.

– Зараз ми приступили до виготовлення нових видів озброєння по заказу Міністерства оборони, це модернізація бувшого автомата Калашнікова. Ми його переробляємо, модернізовуємо. Потрібно ставити за станки таких працівників, які би пройшли технічну підготовку у ВУЗах. Тому зараз як ніколи відчувається нехватка інженерів, інженерів-механіків, технологів, конструкторів, – розказує помічник директора по кадрах ДП “Красилівський агрегатний завод” Павло Борщинський.

– Кожен рік практично випускники цього сьогодні університету направлялися до нас. В нас працює сьогодні 41 чоловік – випускник цього вузу. Ми постійні контакти з ними підтримуємо, не можемо не приїхати сюда. Ми рахуєм, що саме звідси кадри мають найбільший рівень підготовки, – говорить головний інженер Волочиського машинобудівного заводу ПАТ “Мотор Січ” Володимир Яковлєв.