додому Новини “День кар’єри” у стінах Західноукраїнського національного університету

“День кар’єри” у стінах Західноукраїнського національного університету

492

Тернопільські роботодавці та підприємці зібралися у холі Західноукраїнського національного університету з нагоди “Дня кар’єри”. Упродовж дня різні підприємства й організації представляли наявні вакансії, а студенти мали чудову нагоду спробувати власні сили, поспілкуватися з працедавцями, написати резюме, а також дізнатися більше про особливості та специфіку тієї чи іншої роботи.

Традиційно у стінах Західноукраїнського національного університету відбувся захід “День кар’єри”. Ця подія допомагає студентам та випускникам формувати навики побудови себе як професіонала, а також дізнатися, як правильно шукати роботу. У холі центрального корпусу навчального закладу, на різних локаціях були представники різних компаній та підприємств, де студенти могли у них дізнатися про особливості та специфіку тієї чи іншої роботи.

На одній із локацій Ігор Ракочий, старший інспектор відділу зв’язків із громадськістю управління патрульної поліції в Тернопільській області, розповідає студентам про вакансії та специфіку роботи правоохоронців.

“Насправді дуже багато студентів підходить, цікавиться. Тому, що я знаю, тут є юридичний університет, один з найбільших факультетів, де готують правників, готують правоохоронців і їм насправді робота в правоохоронних органах досить цікава. Ми вважаємо, що робота в патрульній поліції є дуже хорошим стартом, щоб себе знайти та реалізувати”, – розповів Ігор Ракочий.

Окрім представників державних служб, були й учасники із приватних компаній та підприємств. Більшість із них – випускники ЗУНУ. Тому своїм професійним шляхом із студентами вони поділились на ярмарку професій. А ще розповіли про можливості ринку праці для молоді.

“Дуже раді, що нам вдалося знайти роботу по спеціальності. Усі дисципліни, які ми вивчали на факультеті, нам пригодилися і тепер ми можемо їх практично використовувати. Ми, компанія “Контінентал Фармерз Груп”, і зараз активно шукаємо студентів 4-5 курсів на стажування”, – розповідає Юлія Боднар, представниця компанії “Контінентал Фармерз Груп”.

Про те, що такі заходи потрібні для української молоді, говорять і самі студенти.

“Насправді, це дуже круто, що таке проводять для студентів, роблять такі події. Оскільки, коли ти вчишся,  то маєш розуміти, що після навчання в тебе буде дійсно якась професія, що ти не просто так чи для розваги вчишся, а потенційно в майбутньому ти можеш обрати ту професію, на яку вчився”, – зазначив Максим Рідний, студент Західноукраїнського національного університету.

“Сьогодні я побувала на дні кар’єри у ЗУНУ. Я вважаю, що проведення даного заходу є досить важливим для всіх студентів нашого університету, адже завдяки цьому ми дізнаємося про нові можливості, знання отримуємо, а також багато всього цікавого”, – додає студентка Вікторія Барвінська.

Після ярмарку вакансій студенти відвідали лекції, на яких роботодавці розповіли більше молоді про те, як реалізувати себе у тій чи іншій професії.