додому Новини “День без повісток”: Тернопіль відвідали військові спецпідрозділу “Рейнджери”

“День без повісток”: Тернопіль відвідали військові спецпідрозділу “Рейнджери”

556

“Тернопіль без повісток”. Таку ініціативу в нашому місті провели військові спецпідрозділу “Рейнджери”. Їхня мета – познайомити тернополян та гостей міста з військовою справою, а також розповісти про те, як працює їхній полк.

“Російська пропаганда створила дуже перевернуте враження про наше військо. На жаль, це враження популярне. Тим не менше, не дивлячись на ті страхи, які ми бачимо в тік токах, як грізні тцкашники когось виловлюють, б’ють, це все не має відношення до реальності. Реальність така, що долучаючись до ЗСУ, ви долучаєтеся в першу чергу до середовища фахівців, які мають вже значний досвід бойових дій і ніхто нікого не направляє одразу в окопи штурмувати посадки чи щось таке,” – розповідає Нестор Воля, старший сержант окремого полку ССО “Рейнджери”. 

Як знищувати ворожу техніку одним дроном на симуляторі польотів тренувався харків’янин Максим.

“Це складно. В чому саме? Складно керувати. Чи раніше ти пробував? Ні, я не пробував, але я мріяв мати дрон,” – ділиться харків’янин Максим. 

В межах акції “День без повісток” військові вже побували в декількох українських містах. Відтак, після таких інформаційно-рекрутингових заходів лави спецпідрозділу “Рейнджерів” поповнили понад 150 новобранців.