Головна суспільство Демонтують понад 200 рекламних об’єктів, встановлених незаконно

Демонтують понад 200 рекламних об’єктів, встановлених незаконно

364

Демонтувати у Тернополі понад 200 рекламних об'єктів вирішив виконком міської ради. Рішення стосується рекламних конструкцій, які встановили незаконно. Частина власників погодились укласти відповідну угоду і платити. Ще кілька демонтували щити самостійно. Решта ризикують, проте ще мають час узаконити ці об'єкти.

Вічна боротьба. Нові рекламні об'єкти ростуть у Тернополі, як гриби після дощу. Та непоміченими не залишаться, кажуть у міській раді. Вони вже взялись за незаконно встановлені рекламні конструкції. Більше як 200і, а це десята частина від усіх, чиновники вирішили демонтувати.

– Але звичайно ж ми не робимо демонтаж зразу, тобто, ми даємо можливість підприємцям чи фізичним особам в певний проміжок часу узаконити свою діяльність, і це дає свої результати… Протягом останнього місяця 35 власників рекламних конструкцій узаконили свою діяльність шляхом встановлення пріоритету. Далі вони будуть продовжувати документальну діяльність, погодження з ДАІ, іншими структурами. 15 осіб вже отримали всі необхідні документи, тобто пройшли необхідні інстанції, – розповідає начальник управління стратегічного розвитку Тернопільської міськради Юрій Дейнека.

Ті, хто узаконювати конструкції відмовляються, позбудуться їх. Майже півсотні рекламних об'єктів вже демонтували: 20 з них – самі власники, решту – комунальники. Знесли б більше, та техніки бракує. Та й заробляти на зовнішній рекламі безумовно краще, ніж витрачати гроші на її демонтаж. Оренда ділянки, на якій розміщений рекламний носій, востаннє дорожчала у квітні минулого року. Вартість залежить від місця розташування. У центрі вдвічі дорожче, ніж на околиці міста.

– Протягом 2012 року було спрямовано 2 млн до міського бюджету від зовнішньої реклами, в цьому році в нас план 3 млн 100 тисяч грн.  Ми його виконуємо вчасно. І, крім цього, сплачується податок на додану вартість до державного бюджету – це ще близько 600 тисяч грн, – каже Юрій Дейнека.

Власників білбордів та сітілайтів, які встановлені незаконно або з порушеннями, закликають звертатись у службу реклами управління стратегічного розвитку міста за адресою вулиця Листопадова,5. Нагадують чиновники і про вивіски, площа яких не має перевищувати 3 квадратні метри.

Коментарі

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here