Головна суспільство Демо-ділянки кукурудзи показали на фестивалі на Чернівеччині

Демо-ділянки кукурудзи показали на фестивалі на Чернівеччині

367

Фестиваль кукурудзи зібрав у Чернівецькій області аграріїв з усієї Західної України. Під час масштабного дійства говорили про рентабельність кукурудзи, методи її посіву, обробки та збору. Посівні компанії, а їх було 9, демонстрували демо-ділянки кукурудзи. Під кінець фестивалю учасники дійшли єдиного висновку, аграрне майбутнє України – за кукурудзою.

Посівні площі під кукурудзою в Україні сягають майже 3,5 мільйона гектарів. Це приблизно 14% ріллі, хоча за останні 10 років посівні площі з кукурудзою збільшуються. В основному, цю культуру аграрії вирощують на силос або зерно. Здавна кукурудза відігравала велику роль не лише у роботі аграріїв, а й українських селян – з її зерен готували чимало страв, починаючи від хліба і закінчуючи тим, що зараз називають поп-корном. Із листя кукурудзи плели кошики та різні вироби для дому.

Для вшанування цієї рослини в різних областях України традиційно влаштовують масштабні фестивалі. Останній провели 16 жовтня на полях товариства "Колосок – 1" у селі Валява Чернівецької області. Під час заходу аграрії оглядали посіви гібридів кукурудзи та техніку. Після контрольного збору кукурудзи визначали, які сорти показали кращу врожайність та вологовіддачу.

Такі семінари, переконаний агроном з Івано-Франківщини, це добра нагода побачити на власні очі розвиток різних гібридів, познайомитися з новинками і переконатися у їх ефективності А для фірм-виробників насіння – можливість ще раз представити свою продукцію споживачам, почути від них відгуки та побажання.

Іван Войціх, учасник фестивалю кукурудзи, головний агроном філії "Перспектив" ПРАТ "Зернопродукт МХП" м.Городенко Івано-Франківської області: "Ще раз переконусь, що гібриди кукурудзи покращуються, я зараз пройшов оцю лінійку всю, вибрав, примітив для себе ті гібриди, які на слідуючий рік буду замовляти".

Детальніше про те, як проходив Фестиваль кукурудзи у Чернівецькій області дивіться у програмі "Сільський календар" на телеканалі ТV-4.
 

Коментарі

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here