додому благоустрій Тернопіль зацвіте “по-новому”

Тернопіль зацвіте “по-новому”

531

vlcsnap-2015-04-08-17h07m47s219Декоративні дерева висадили сьогодні у Тернополі. Серед них – павловнія, тюльпанове дерево та платан. Комунальники кажуть, ці насадження стануть окрасою міста та вражатимуть цвітінням. Така важлива справа потребувала рук членів виконавчого комітету міської ради.

Декоративні дерева планували висадити ще минулого тижня під час загальноміської толоки. Та йшов сніг, тому за лопати взялись сьогодні. Спершу висадили саджанці на березі ставу, у парку імені Тараса Шевченка.

– Тут висаджується тюльпанове дерево,яке має прекрасний цвіт, яке цвіте практично цілий рік, і в зв’язку з тим, що весь рік цвітіння не пропадає, було прийнято рішення дати таку символічну назву цій алеї – “Алея героїв”, бо герої також не вмирають, – розповів міський голова Тернополя Сергій Надал.

На острівку закоханих висадили дерева із фіолетовим цвітом – павловнія, а дорогою із острівка до більярдної висадять платанові дерева.

– В парку Шевченка більшість дерев – тополі, які, по-перше, старі, по-друге, є алергічні, і їх треба потихеньку заміняти на інші. Плануємо зараз ці саджанці висадити і ерез певний період часу, коли вони трошки підростуть старі тополі мали би бути перетворені в якісь дерев’яні скульптури, які дадуть додаткової прикраси парку, – каже Сергій Надал.