додому Новини Деклараційна кампанія-2013 триватиме до 1 травня цього року

Деклараційна кампанія-2013 триватиме до 1 травня цього року

539

 

Деклараційна кампанія-2013 розпочалась 1 січня і триватиме до 1 травня цього року. У Тернопільській об'єднаній державній податковій інспекції звертаються до тернополян і мешканців Тернопільського району не зволікати і задекларувати свої доходи.

Народний артист України Гриць Драпак вже десять років працює як приватний підприємець у сфері культури. З року в рік гуморист приходить у податкову службу, аби задекларувати свої доходи.

Гриць Драпак, народний артист України: "Я всім розказую, що от в Америці Аль Капоне – відомий бандит. От його не могли ні за що посадити, він людей вбивав, він грабував, там бізнеса, і аж його посадили за несплату податків. Знали, що не могли нічо доказати, а за податки доказали. То я боюся, щоб в мене таке не було як з Аль Капоне. І я плачу нормально податки чесно і здаюсь, і приходжу".

Про необхіність декларування своїх доходів народний артист України навіть склав віршований жарт.

Гриць Драпак, народний артист України: "Старий податківець не спить, не дрімає. Він з світу усього податки збирає – доляри в торбину, і Євро в торбину, ще й гривні збирає – бюджет наповняє".

За заповненням декларації ми застали і відомого тернопільського співака. Василь Хлистун декларував свої доходи за минулорічну гастрольну діяльність.

Василь Хлистун, тернопільський співак: "Обов'язок кожного громадянина української держави – це вчасно задекларувати і сплатити свої доходи. Я думаю, що всі це будуть сумлінно виконувати. Тоді буде наша Україна, як кажуть, і багатою, і будуть соціальні програми гарно працювати і людям будуть захищати, ну і буде заробітна плата бюджетникам і пенсірнерам і всім. Буде добре і краще жити".

Декларації про доходи та майновий стан цього року вже подали 250 мешканців Тернополя та Тернопільського району. Минулоріч декларантів було близько семи тисяч, а податку з доходів фізичних осіб задекларовано майже 4,5 мільйони гривень. Цьогріч, сподіваються податківці, буде не менше.

Петро Якимчук, начальник Тернопільської об'єднаної ДПІ Тернопільської області ДПС: "Деклараційна кампанія тільки розпочалася. Ми чекаємо в Податковій службі в нашому Центрі обслуговування платників податків до 1 травня, тому сьогодні на тому прикладі, які продемонструють відомі люди нашого краю запрошую всіх інших завітати до нас. В нас кваліфіковані спеціалісти, в щоденному режимі з 9 до 20 години і в суботу до 14 години надуть консультацію відповідну, допоможуть заповнити декларацію відповідним чином".

Задля комфорту платників, податкова служба запровадила новий сервіс – це заповнення декларації про майновий стан і доходи в онлайн-режимі. Заповнену декларацію та додатки до неї потрібно зберегти у файл і направити у податкову, проте тут обов'язковий електронний цифровий підпис.